Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdyby w szkole wybuchł pożar to co? Przecież zamknięte drzwi to poważne naruszenie bezpieczeństwa! Poza tym, tam są chyba już częściowo dorośli ludzie, więc jeżeli chcą hodować sobie raka, mają do tego święte prawo.
Prawo do hodowania raka mają ,ale powinni wobec tego też mieć obowiązek ponoszenia kosztów leczenia. A te miesięcznie sięgają bardzo lekko licząc ok 45 tys. PLN -ów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem uczennicą tej szkoły. Jak patrzę na moich kolegów wracających z fajki, to aż mi ich żal. Zziębnięci i śmierdzący dymem. Pani szatniarka powiedziała, że co przerwę nie będzie im wydawać kurtek. No i tak z 50 czy 100 osób wychodzi co przerwę ubranych w same bluzy, nawet jak jest minus 10 stopni, pada albo mocno wieje. I na dodatek spóźniają się na lekcje, bo muszą zmienić obuwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co łazić??? Niech łażą po lekcjach gdzie chcą. A niektórzy analfabeci co tutaj się wpisują niech policzą jaka większość może być tam pełnoletnia/ policzyć raczej nie trudno 18 lat ma się w 2 kl liceum w Budowlance jest też technikum (4 lata) wiec i tam drugoklasiści maja 18 w 2kl. Klas jest dużo wiec przewaga jest osób pełnoletnich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem absolwentka technikum prze Elsnera tam tez nie było można wyjść bez kartki nauczyciele ganiali poza terenem szkoły za papierosy ale nie było dzieciaków pełno pod szkołą z papierosami aby wyjść trzeba było się nakombinować ale dało się.moim zdaniem to jest dobre bo za dużo ta dzisiejsza młodzież pozwala.szkoła ma wychowywać  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moich czasów to na ostatnim piętrze była palarnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy takie zamykanie budynku jest zgodne z przepisami PPOŻ? Co w sytuacji pożaru i natychmiastowej ewakuacji? A jeśli mają problem, że na 1 karcie odbija się cała grupa, zrobić bramkę obrotową, która wymusza każdorazowe odbijanie karty jak się wchodzi czy wychodzi. 1 odbicie i bramka się obraca, przepuszcza 1 ucznia. Koniec. Nie będą kombinować ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po cholerę chcą wychodzić? Wiadomo, że na fajkę a nie do parku. Gnojstwu się w głowach przewraca. Za moich czasów ze szkoły się nie wychodziło bo i po co?
  Wybraź sobie, że połowa (zakładam) tej szkoły to ludzie dorośli, którzy nie chcą na długiej przerwie kisić się w szkole, po drugie - mają do tego prawo, po trzecie - mogą palić poza terenem szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest w tym jakis sens ale powinno byc ogrodzenie i za ogrodzenie nie mozna wyjsc a z budynku mozna, ale w sumie po co? zrobic przerwy 5 minutowe i nie beda mieli czasu wychodzic, niech siedza i sie ucza
  Same przerwy 5-minutowe? Nie wiem czy znasz realia szkolne, ale nie dałoby się tak wytrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram! Ja osobiście nasłałabym policje albo straż miejską w momencie jakby palili pod szkołą. Mandacik jeden czy dwa odstraszyłby tą dzieciarnie.
  Ja osobiście przypominam, że w technikach nie ma tylko "dzieciarni", tylko są też osoby pełnoletnie, które mają pełne prawo do palenia (oczywiście poza terenem szkoły).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co łazić??? Niech łażą po lekcjach gdzie chcą. A niektórzy analfabeci co tutaj się wpisują niech policzą jaka większość może być tam pełnoletnia
  Ale jednak są tam pełnoletni. Nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo do hodowania raka mają ,ale powinni wobec tego też mieć obowiązek ponoszenia kosztów leczenia. A te miesięcznie sięgają bardzo lekko licząc ok 45 tys. PLN -ów !!!
  Nie za bardzo wiesz o czym piszesz...znaczy niby coś tam wiesz, ale źle łączysz wątki...wybacz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy takie zamykanie budynku jest zgodne z przepisami PPOŻ? Co w sytuacji pożaru i natychmiastowej ewakuacji? A jeśli mają problem, że na 1 karcie odbija się cała grupa, zrobić bramkę obrotową, która wymusza każdorazowe odbijanie karty jak się wchodzi czy wychodzi. 1 odbicie i bramka się obraca, przepuszcza 1 ucznia. Koniec. Nie będą kombinować ;)
  I wszyscy na przerwie od razu gonią do drzwi wejściowych, wszyscy się przepychają, wyjście ze szkoł wygrywają tylko ci, którzy byli najsprytniejsi. W skrócie - nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co łazić??? Niech łażą po lekcjach gdzie chcą. A niektórzy analfabeci co tutaj się wpisują niech policzą jaka większość może być tam pełnoletnia
  Ok. 50% to nie taka mniejszość jak ci się wydaje. Łazić dlatego, że jak masz 18 lat i wzwyż to możesz łazić gdzie chcesz i nikt nie powinien cię z tego powodu rozliczać. Pomyśl, że niektórzy oprócz palenia chcą sobie coś kupić do jedzenia i picia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów nie mogą być sprzeczne z konstytucyjnym prawem do wolności. Słowem - bezpieczeństwo musi być zapewnione - ale nie drogą zamknięcia drzwi na klucz. Z drugiej strony macie karty, dzięki którym wiadomo, czy jesteście w danym czasie w szkole czy nie jesteście, więc wiadomo że bierzecie za siebie odpowiedzialność. Więc jaki jest problem? Że jedna karta=100 uczniów? To kwestia techniczna. Że jeśli uczniowi coś się stanie, podczas przerwy, to nie jest to jego odpowiedzialność, jeśli jest pełnoletni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18-latek pytający wychowawczynię o pozwolenie opuszczenia szkoły. Poważnie? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w sytuacji gdy ktoś się źle czuje i chce po prostu wrócić do domu? Dzwoni się do rodziców by odebrali lub pozwolili wyjść czy trzeba latać po dyrektorach, spowiadać się z tego co się dzieje i pytać o pozwolenie ? Może nie każda dziewczyna miałaby ochotę tłumaczyć się, że dostała okres i musi wrócić do domu.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem uczennicą tej szkoły. Jak patrzę na moich kolegów wracających z fajki, to aż mi ich żal. Zziębnięci i śmierdzący dymem. Pani szatniarka powiedziała, że co przerwę nie będzie im wydawać kurtek. No i tak z 50 czy 100 osób wychodzi co przerwę ubranych w same bluzy, nawet jak jest minus 10 stopni, pada albo mocno wieje. I na dodatek spóźniają się na lekcje, bo muszą zmienić obuwie.
Wzruszyła mnie "cioto" twoja historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że jeszcze się uczysz i mało myślisz. Gdyby Twoje dziecko wyszło w czasie przerwy poza teren szkoły i zabił je samochód, to do kogo miałbyś pretensje? Do dziecka czy do szkoły, że go nie upilnowali? Jak będziesz miał własne dzieci, to zrozumiesz.
Jeżeli " dziecko" ma 18 + to jest łamanie konstytucji, chyba ze władze szkoły wpisują się w standardy pissss. Chodziłem do Vetterów, tam takich cyrków nie było i jakoś nikt przez moją kadencję nie zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenieście się na Słowiczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...