Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie odnowili starego "komarka". Ma 48 lat, a wygląda jak z fabryki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 o 12:24 Powrót do artykułu
BRAWO. Mój tata miał podobnego. Wspomnienia wracają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nakrętki i podkładki głowicy nie ocynkowane, fajka, gaźnik, obręcze itd pachną Chinami. Szacunek chłopaki za poświęcony czas ale to nie jest do końca dobrze.
0
dzielne zuchy...
0
Fajne sprzęty te komarki były
0
MAM TAKIEGO KOMARA W GARAZU DO ODNOWIENIA CHETNIE ZLECE RENOWACJE
0
Kiedyś sie takim szpanowało we wsi, dopóki ich nie wyparły tzw. "jawki".
0
Gratulacje i podziwiam
0
Tylko pogratulować... może w TVP 3 Lublin powstanie program "Odpicuj mi skutera"?
0
Chłopaki spisali się super.Z ogromnym sentymentem patrzę na ten nowiuteńki pojazd.Miałem takiego.To jest pojazd montowany "na sztywno", jeszcze bez dodawanych w kolejnych modelach amortyzatorów.Pamiętam, że największą bolączką był często ścinający się klin mocujący koło magneta do osi wału.W wyposażeniu fabrycznym nie był ściągacza magneta.Ten mały przyrządzić trzeba było kupić w małych prywatnych sklepach oferujących wyroby rzemieślnicze.Takie w Lublinie były dwa: na ul. Zielonej i na 1-go Maja.
0
No ale pochu ja? Przeca tera za bezcen mozna kupic chińczyka któren będzie o niebo lepszy od tego pierdzidełka?
0
A pochu ja ciebie zmajstrowali? Byle  chińczyk będzie o niebo lepszy od ciebie!
0
Trochę smutno się robi na sercu kiedy się patrzy na to wszystko. Można pogratulować pietyzmu i samozaparcia tym ludziom i zadumać się nad nędzą i absurdem tego ustroju, który przez kilkadziesiąt lat istnienia w wielkim kraju, z 30-mln narodem, wydał z siebie kilka tandetnych motorowerów i kilka równie tandetnych motocykli. Teraz to już tylko historia, ciekawostka techniczna i to chyba dobrze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: