Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trzeba mu dać porządną nauczkę, niech faszysta pamięta, że z Polakami się nie zadziera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraińcy to faszystowskie bydło, zakazać wjazdu mordercom z Wołynia i wspólnikom zagłady do Polski. Ukraińcy nienawidzą Polaków, a my im jeszcze pomagamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mawia mój ojciec: "Co to za naród co ma widły w herbie?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img.sadistic.pl/pics/f63f100ac5ab.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich to powinno się zamykać w obozie. Do najcięższego więzienia. Widać że idiota, po tym zdjęciu i po wypowiedzi, ale jeżeli choć odrobina instynktu samozachowawczego mu została, to powinien spier*alać z Polski jak najszybciej, żebyśmy mu wyszki nie urządzili.
Ale dlaczego ? przecież kloca tam nie urżnął. Co z tą demokracją w tym dzikim kraju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry banderowiec - martwy banderowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chój mu w D...e nie jest u siebie wienc niech sobie wsadzi palec w d...e i podskoczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mawia mój ojciec: "Co to za naród co ma widły w herbie?"
dobre :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawaj link do tego typa z facebooka. Mam nadzieję, że nie jest to ukrainiec "z kartą Polaka"
Gdyby nawet posiadał Kartę Polaka to o niczym nie świadczy. Wystarczy mieć jedno z dziadków Polaków by ją otrzymać. Można być więc w 3/4 Ukraińcem. Swoją drogą szanuję Polaków na wschodzie ale mam swoje zdanie na temat tych którzy mieszali się z Ukraińcami szczególnie po 1943 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mawia mój ojciec: "Co to za naród co ma widły w herbie?"
Gnoje, i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDEROWIEC DZIELNY JAK W GRUPIE SAM BEZ STADA BOI SIĘ ODDYCHAĆ - MOŻE KTOŚ PRZYTOCZY STATYSTYKI ILU UKRAIŃCÓW BYŁO KAPO W OBOZACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawaj link do tego typa z facebooka. Mam nadzieję, że nie jest to ukrainiec "z kartą Polaka"
https://www.facebook.com/269462189904991/photos/a.269467813237762.1073741827.269462189904991/427990417385500/?type=1&theater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Banderowskie siusiaki pokazały prawdziwe oblicze. Lemingi powinny to teraz czytać, by się doedukować :D Wielu Polaków nie zmądrzeje, nawet gdyby mieli ukraińskie widły na gardle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prowokują jakiś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można oceniać nas tylko przez tego kretyna! Przeczytajcie to: https://podpisz.to/petycja/przepraszamy-za-idiote-od-ukraincow-dla-polakow,88
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDEROWIEC DZIELNY JAK W GRUPIE SAM BEZ STADA BOI SIĘ ODDYCHAĆ - MOŻE KTOŚ PRZYTOCZY STATYSTYKI ILU UKRAIŃCÓW BYŁO KAPO W OBOZACH
Ukraińców było niewielu,większość to żydy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można oceniać nas tylko przez tego kretyna! Przeczytajcie to:https://podpisz.to/petycja/przepraszamy-za-idiote-od-ukraincow-dla-polakow,88
30 podpisów. Za wiele nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Guest~ ty trollu. Spadaj z tego forum pacanie jeden. Ludzie nie czytajcie postów tego debila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
You fucking poles think noone knows that you just hiding your ukrainophobia behind bandera or something? You are real fucking anzis, fucking poles, you killed all nations aroudn you starting from 1938, everyone hates you, you fucking rude stupid bydlos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
You fucking poles think noone knows that you just hiding your ukrainophobia behind bandera or something? You are real fucking anzis, fucking poles, you killed all nations aroudn you starting from 1938, everyone hates you, you fucking rude stupid bydlos.
We hate you all. Doesn't matter ukrainian or russian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...