Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Filaretów zamknięta od wtorku (wideo)

Utworzony przez aga, 5 listopada 2013 r. o 09:13 Powrót do artykułu
A kiedy wykonawca remontu Drogi Męczenników Majdanka pomaluje ścieżki rowerowe na czerwono zgodnie z projektem ???
  Rowerzystom lubelskim już się przestały podobać , teraz chcą czarne asfaltowe i takie są w projekcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja apeluje w imieniu mieszkańców Lublina aby  rozkładać gotowy asfalt z rolki najlepiej w weekendy i to w nocy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co kładą gorący asfalt na zimną, mokrą nawierzchnię??? :)   Na wiosnę będą znowu remontować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie korki są non stop, nawet jeśli nie ma żadnych remontów. Nie narzekajmy, tylko cieszmy się, że za 2 tygodnie będziemy mieć lepszą drogę i nie będziemy jeździć po dziurach. Jeśli przynajmniej 1/3 kierowców jeżdżących na tej trasie przesiadłaby się do autobusów mielibyśmy większy luz na drogach. Ja od jutra zamierzam tak zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie zrezygnuje z wożenia mojej szlachetnej dópy samochodem. Przenigdy. Wolę już siedzieć w moim pienknym autku w korku przez dwie godziny w drodze do i z roboty ( robie w urzendzie w centrum) niż w autobusie. Mam ogrzewanko i ulubione radio cet, które łupu cupu skraca ten miły czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środa godz 11,00 - na Filaretów nic się nie dzieje. Pogoda dobra, nie pada a panowie z maszyn układających afalt, walców itp sprzętu od 7,00 rano siedzą , gaworzą i popalają w oczekiwaniu pewnie na asfalt którego nie dowieziono. Przez 4 godz nic nie zrobiono w zakresie układania nawierzchni. Po co zamykano ulice ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzystom lubelskim już się przestały podobać , teraz chcą czarne asfaltowe i takie są w projekcie.
Zenek, w projektach są czerwone i jeszcze będą malowane :) już niedługo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygraj Ubrania z Kolekcji Jesień 2013 - MANGO, CUBUS, PULL&BEAR >>> rozdajemy-ubrania.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...