Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jak jest z tym budynkiem nie spełnia warunków p.poż i teatr nie może tam być ,ale dla innych warsztatów kultury będzie dobry na spektakle po małym remoncie ? To dlaczego teatr nie może tam pozostać i dalej funkcjonować po remoncie ? Za chwilę to warsztaty k. powiedzą że budynek dominikanów jest za mały lub cos w tym stylu jak Andersen że nie ma warunków i bedzie chciał nowy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radnym PiS chodzi o to żeby zbudować Andersenowi nową siedzibę nie wydając przy tym ani złotówki. Nie wiem jak oni to chcą zrobić, ale raczej potrzebny tu czarodziej. Na Rydzyka idą miliony ale na teatr już pieniędzy nie ma...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kilka faktów: 1. Planowane koszty wzrosły ponad 100% 2. Miasto przewiduje 6 letni okres budowy, co oznacza, że kredyt będzie rolowany na inne bieżące potrzeby 3. W tym samym czasie, w którym według PO i prezydenta miasta nie ma pieniędzy na realizację tego zadania darowuje się należne gminie bonifikaty oraz sprzedaje się grunty w drodze bezprzetargowej i przetargów ograniczonych do samych bezpośrednio... zainteresowanych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koszty wzrosły bo obok teatru ma być też świetlica dla dzieciaków, Biuro Obsługi Mieszkańców, filia Biblioteki Miejskiej oraz siedziba rady dzielnicy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dłuższy okres budowy oznacza mniejsze obciążenie dla budżetu miasta bo będą mniejsze raty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Andersen to perełka i to perełka która przynosi zyski, trzeba im zapewnić nową siedzibę jak najszybciej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze, że Żuk wziął sprawy w swoje ręce. Teatr Andersena nie może dłużej czekać. Brawo panie prezydencie. Mieszkańcy na pewno docenią te starania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Warsztaty Kultury przejmą stary-dotychczasowy budynek po Andersenie na Dominikańskiej co niby Andersen nie może być bo przepisy p.poż itd, BHP, HCCP, ZSRR, ale warsztaty już tak i to Warsztaty Kultury dla dzieci zrealizują kilka bajek i są zarobieni. Aktorzy Andersena przejdą do CSK i tam dużo nie pograją bo warunków tam pewnie nie będzie , bo i widz nauczony na dominikańską to i tam dalej będzie chodził do Warszt.Kult. :-) Andersen za to będzie grać gościnnie codziennie w Chatkach Żaka, muszli,remizach,LeClerkach itp. Budynku na Kunickiego nie będzie bo jak już mówią że może w przyszłym roku będą szukać finansowania co nie jest wiążące że będą, z góry juz założyli, a i że przez 6 lat budowy to już wiemy jak to było z teatrem w budowie.Powodzenia.Więc widzę powolny koniec Teatru im.Andersena, którego rolę i miejsce przeją Warsztaty Kultury w pięknym strategicznym miejscu jak to powiedział pan prezydent.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: