Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na studia na takiej renomowanej uczelni pokuszą się tylko przybysze zza Buga, podobnie jak na UMCSie. Ale najważniejsze, że nauczyciele będą mieć pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asfalt powinien leżeć na drogach , a z drugiej strony na Manhattanie i Broadway-u nie będą tyle wódy chlać ,bo ciapate podobno nie piją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo!! Prawdziwy Polak!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że chcesz udowodnić, że jesteś kilka poziomów niżej niż kraj afrykański..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niski poziom nauczania to szukają ludzi skądpopadnie byle etaty utrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktos pytal mieszkancow? czy mieszkancy tu chca obco nam kulturowo wyznawcow islamu ktorzy chca mordowac chrześcijan ? po co eskalowac napiecie miedzy religiami? jezeli islamisci mowia ze beda mordowali katolikow to co ja jako katolik mam zrobic? rektor przyrodniczego do odwolania za zagrozenie dla mieszkancow lublina. nie chcemy ich tutaj!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczego nam w kraju tak nie brakuje jak importu muslinów, których za nasze pieniądze wykształcimy, a oni w podziękowaniu wysadzą w powietrze nasze wnuki, jako niewiernych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina Rektora że takie umiędzynarodowienie uczelni jest przez ministra narzucane, ale od myślenia skąd chce mieć studentów nikt nikogo nie zwalnia.  Słyszałam,że muzeumanie robią doktoraty na UP .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego na siłę cucoziemców, że aż firma ma szukac kandydatów? To Polaków już chętnych na studia weterynaryjne nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Studiować dla  Skandynawa, Irlandczyka, Hiszpana czy Niemca w Polsce (na dodatek w Lublinie) to jak dla Polaka studiować na Ukrainie. Wydaje mi się, że ze studiów dla Europejczyków (w założeniu) wyjdą studia dla Nigeryjczyków, Pakistańczyków, Hindusów i Ukraińców...
Trochę jesteś niedoinformowany. Przecież na Ukrainie, Słowacji studiuja Polacy 1 rok, a później przenosza się do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waszcz napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Studiować dla  Skandynawa, Irlandczyka, Hiszpana czy Niemca w Polsce (na dodatek w Lublinie) to jak dla Polaka studiować na Ukrainie. Wydaje mi się, że ze studiów dla Europejczyków (w założeniu) wyjdą studia dla Nigeryjczyków, Pakistańczyków, Hindusów i Ukraińców...
Trochę jesteś niedoinformowany. Przecież na Ukrainie, Słowacji studiuja Polacy 1 rok, a później przenosza się do Lublina.
Tak tak....tacy geniusze, którzy nie potrafili załapać na studia w Polsce "studiują" na Ukrainie. Tam za pieniądze można wszystko kupić. Kiedyś było modne kupowanie na Ukrainie prawa jazdy. Teraz np można sobie w państwowym archiwum ukraińskim kupić "polskich przodków" jakby ktoś chciał "kartę łżepolaka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa. Absolwenci WSR Wydział Weterynari mają swe przychodnie w różnych miastach w Polsce i nie tylko. Spotkałem kilku weterynarzy z Lublina co leczą domowe zwierzaki w 4 zakątkach Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...