Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UOKiK wytyka błędy PGE Dystrybucja

Utworzony przez realista, 11 czerwca 2011 o 18:46 Powrót do artykułu
PGE lub LUBZEL Jak go zawał to banda złodziei i lichwiarzy, pracownicy mają po kilkanaście tysięcy na miesiąc a biedni ludzie muszą od ust sobie odejmować, żeby za prąd zapłacić. Nawet jak karę nałożą to i tak klient zapłaci. Podniosą ceny za energię i wyjdą na swoje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
realista napisał:
PGE lub LUBZEL Jak go zawał to banda złodziei i lichwiarzy, pracownicy mają po kilkanaście tysięcy na miesiąc a biedni ludzie muszą od ust sobie odejmować, żeby za prąd zapłacić. Nawet jak karę nałożą to i tak klient zapłaci. Podniosą ceny za energię i wyjdą na swoje.
hahahaha rzeczowa wypowiedz poparta dowodami i znajomoscia prawa
0
po kliku latach pracy w pge stac mnie w koncu na 10 letni samochod, pracuje fizycznie
0
Znowu jakaś nagoneczka? (masowa, we wszystkich mediach, sterowana odgórnie). Pewnie przygotowuje się grunt pod jakąś "reformę". Przecież nad wszystkim czuwa URE! A Ty "realista" puknij się w czółko z tymi zarobkami - bzdura.
0
realista napisał:
25 lat pracy w Lubzelu, na rękę oscyluje mi 1550 - 1850zł, czy to takie kokosy...?
0
Robol napisał:
25 lat pracy w Lubzelu, na rękę oscyluje mi 1550 - 1850zł, czy to takie kokosy...?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: