Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już w więzieniu się nim zajmą. Śmieć... 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stary Zboczeniec!!!!!!!  Dobrze, że tylko tak się to skończyło.
0
Policja nigdy jest wiarygodna to samo ten dziennik na poczatku pisaliscie, ze sama sobie poszla od razu wydalo mi sie to podejrzane.... Dziennik tylko żeruje na materialach od innych a sam pozwalnial fotoreporterow i zostalo ich tylko 2   i patrzycie co komu podebrać ze stron i robić z tego piano.
0
Już w więzieniu się nim zajmą. Śmieć... 
Tak,inni śmiecie w roli sprawiedliwych. Budujące.
0
Tak,inni śmiecie w roli sprawiedliwych. Budujące.
Takie są niestety zasady w kryminale. Jedyna dla niego sprawiedliwość,bo sądy u nas to du.pa.
0
Nikt się nim nie zajmie, bo będzie izolowany... To już nie te czasy. Niestety
0
KNIEĆ-ŚMIEĆ zboczony pedofil to już było od poczatku wiadomo tylko każdy miał klapki na oczch i strugał pawiana, a rodzinka przełękowska i zwoleńska kryła huja, a jak wyszło najaw jaki z niego pedofil to gupa palą. Niech go zamkną skurwysyna to będzie najlepiej
0
Z info dostępnych w necie wynika, ze małżonka tego pana dorabia czy też zarabia jako opiekunka do dzieci-przynajmniej tak się ogłasza...obawiam się na ile ma to związek z jej mężem....i czy inne dziewczynki/dzieci nie doznały z jego strony krzywdy...
0
zjedzie na puche mam nadzieje ze go tam obrobią porządnie
0
Głupia mała dziołcha , kaj ona łaziła po ciemnych zakamarkach gdzies Bedzie mioła nauczke
0
a to nie jest Proboszcz z Radomia albo jakiś Biskup?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: