Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mosiek napisał:
Aj waj,ale larma, sami uczciwi obywatele tu się wypowiadają.a co krętacze myślicie że będziecie okradać państwo? podatki to babcia będzie za was płaciła,złodziejskie nosiona.
To płać pedale, ale nie donoś na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
murderinc. napisał:
frajerstwo pierd.... badz co badz lublin to najwieksza wiocha wsrod wiekszych miast Polski, kazdemu tylko zal d*** sciska jak zobaczy przez okno ze sasiad wsiada do nowego Q7, albo co chwile remontuje sobie mieszkanie niech sie zajma swoim zyciem spoleczniaki i zyciowi nieudacznicy, akurat pod wzgledem robienia tak zwanych 'interesow' Polska to jest raj trzeba miec tylko glowe na karku, a nie siedziec z zalozonymi rekami jak wiekszosc donosicieli, zazdrosc nimi rzadzi nic wiecej, a jak stac ich tylko na prace za marne grosze to trzeba bylo sie ksztalcic widocznie i do tego pradu bylo za malo, a teraz wytrzeszczaja oczy, nadstawiaja uszu i przeprowadzaja codzienny wywiad spoleczny kto ile ma i dlaczego, ten jest szczesliwy i do czegos dojdzie kto zyje swoim zyciem i nie patrzy sie na innych
Tak masz rację.Mówię to zawsze "kto uczciwie pracuje ten ma"-tak mawiał właściciel firmy w której pracowałem. Ale ,synki jest jedno ale, kapitał firmy to nie jej majątek. Kapitał firmy to jej załoga (ludzie)-pamiętajcie o tym fakcie bohaterskie chłopczaki.Jest też takie przysłowie"nosił wilk rzy kilka ponieśli i wilka.Na nieuczciwych,wyzyskiwaczy też przyjdzie pora rozliczeń.Trochę trzeba zanurzyć sie w historię.Ciężka to sprawa nie na wasze główki,ale myślę,że historia lubi się powtarzać.Proszę nie mieć do mnie żadnych uwag-ja tylko obserwuję z boczka.Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='rabin' date='29 sierpień 2010 - 15:41 ' timestamp='1283089290' post='338529'] To płać pedale, ale nie donoś na innych. [/quo t mówisz o sobie CIOTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...