Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto odpowie za wystawienie na ulicach tylu policjantów? Czy oni nie mają co robić?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a nie masz większych problemów??
0
I niech mi ktoś powie że kościół nie ma wpływu na politykę czy państwo. Jakim prawem tylu policjantów oddelegowano do zabezpieczania konduktu? Komendant powinien za to po du*** dostać. Jak powszechnie wiadomo klecha ten lubował się w pieniążkach (święcił co popadnie i to za niezłą kasę), poparł prostytucje i ćpanie (straszny obrońca Pisiewicza).To ostatnie to oczywiście sarkazm, ale żegnanie go jak wybitną postać, którą nie był to porażka, a mobilizacja Policji to moim zdaniem nadużycie władzy.
0
na cholere tyle tej policji. Jak nie mają co robić niech zajmą się łapaniem graficiarzy i zdejmowaniem ogłoszeń z lamp ulicznych i przystanków - przynajmniej z tego będzie pozytek . Kazdemu policjantowi za stanie przy ulicy co kilka metrów trzeba będzie ekstra zaplacić.
0
Czy naprawdę muszą go wozić po całym województwie jak objazdowy cyrk? To już zakrawa na istny festyn. Gdzie szacunek dla zmarłego?
0
Można gdzieś online oglądać relacje?
0
normalny napisał:
na cholere tyle tej policji. Jak nie mają co robić niech zajmą się łapaniem graficiarzy i zdejmowaniem ogłoszeń z lamp ulicznych i przystanków - przynajmniej z tego będzie pozytek . Kazdemu policjantowi za stanie przy ulicy co kilka metrów trzeba będzie ekstra zaplacić.
0
Nie ma pospiechu. Pieśń funkcyjnych getta lubelskiego zaniesie go przed prog niebios Pileckiego gdzie poczeka na Michnikqa i Grossa a także lewego hrabiego, którego duch Bermazna natchnął do profanacji O5rderu Orla Białego według praykładów profanacji Skałki i Wawelu
0
dsdsa napisał:
Można gdzieś online oglądać relacje?
można, tu: http://www.itvl.pl/home
0
Ostatnio edytowany 17 lutego 2011 o 20:31
0
AntyKler napisał:
I niech mi ktoś powie że kościół nie ma wpływu na politykę czy państwo. Jakim prawem tylu policjantów oddelegowano do zabezpieczania konduktu? Komendant powinien za to po du*** dostać. Jak powszechnie wiadomo klecha ten lubował się w pieniążkach (święcił co popadnie i to za niezłą kasę), poparł prostytucje i ćpanie (straszny obrońca Pisiewicza).To ostatnie to oczywiście sarkazm, ale żegnanie go jak wybitną postać, którą nie był to porażka, a mobilizacja Policji to moim zdaniem nadużycie władzy.
Jako dziadek - człowiek wszak żyjący lat dziesiąt - mogę czytać wypowidzi "AntyKlera", ale też mogę Go nie rozumieć. Chcę Ci Człowieku odpowiedzieć, że Kościół miał i ma wpływu na politykę, a polityka jest związana z danym państwem. Natomiast nie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, cyt.: "Jak powszechnie wiadomo klecha ten lubował się w pieniążkach (święcił co popadnie i to za niezłą kasę), poparł prostytucje i ćpanie (straszny obrońca Pisiewicza).To ostatnie to oczywiście sarkazm, ale żegnanie go jak wybitną postać, którą nie był to porażka, a mobilizacja Policji to moim zdaniem nadużycie władzy." Nie było takiej mobilizacji jak za Śp. Lecha K., a słowa i przede wszystkim CZYNY abp Józefa w sp[osób wyraźny wyróżniały Go od niektórych hierarchów z Episkopatu Polski. Abp Józef miał odwagę mówienia - inni milczeli - TEGO MI BĘDZIE BRAK. Człowieku zwanym przez się "AntyKler" - rozumiem o czym myślisz, ale kierunek ataku, moim zdaniem, należy skierować w całkiem inną stronę. Pozdrawiam
0
Lubelak napisał:
Myślę iż jesteś "LUMPlubelak", a nie mieszkaniec miasta Lublin Inaczej - Lumpenproletraiatlublin.
0
teodor napisał:
Nie ma pospiechu. Pieśń funkcyjnych getta lubelskiego zaniesie go przed prog niebios Pileckiego gdzie poczeka na Michnikqa i Grossa a także lewego hrabiego, którego duch Bermazna natchnął do profanacji O5rderu Orla Białego według praykładów profanacji Skałki i Wawelu
"teodor" - alboś coś zasłyszał, alboś coś czytał we fragmentach. Rozumowania cibrak.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: