Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pracowałem z Dominikiem w Pol-skone , to był taki dobry chłopak, szok !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żeganaj Domin
0
JAJA SOBIE ROBIĄ Z POCHÓWKIEM PAŃSTWOWYM.W/W BYLI NA URLOPIE TO DLACZEGO POŚMIERTNIE ZOSTALI AWANSOWANI?.CZY BĘDĄC NA URLOPIE PRZYCZYNILI SIĘ DO OBRONY KRAJU?.TAK NIE POWINNO BYĆ.
0
JAJA SOBIE ROBIĄ Z POCHÓWKIEM PAŃSTWOWYM.W/W BYLI NA URLOPIE TO DLACZEGO POŚMIERTNIE ZOSTALI AWANSOWANI?.CZY BĘDĄC NA URLOPIE PRZYCZYNILI SIĘ DO OBRONY KRAJU?.TAK NIE POWINNO BYĆ.
stul ryj konfidencie ruski
0
Domin to mój kolega ze szkolnej ławki z Hrubieszowa... Jestem zdruzgotany... Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny - trzymajcie się jesteśmy z Wami.
0
Czy ktoś wie, na którym cmentarzu ostał pochowany Domin?Dopiero się dowiedziałem...chciałbym pójść i zapalić znicz....
0
bo zrozum baranie że byli funkcjonariuszami państwowymi , a uroczystośc jest podziękowaniem za ich wzorową służbę a nie za śmierc  
0
bo zrozum baranie że byli funkcjonariuszami państwowymi , a uroczystośc jest podziękowaniem za ich wzorową służbę a nie za śmierc
0
Wielokrotnie nagradzany, tak tam dzielą tylko pomiędzy swoimi, szwagier dyrektor - los bywa okrutny ale prawda jest jedna.
0
Kto robił tam zdjęcia to jakaś pomyłka. Człowieku fotografie żałosny daj sobie z ty fachem spokój. Zdjęcia są żenujące.
0
ale to znaczy że pojechało dwóch facetów razem na wczasy? a gdzie żony?
0
W celu objaśnienia, co oznacza słowo polec odsyłam do słownika języka polskiego.
0
KOLEGO JA TOBIE NIE UBLIŻAŁEM ,ALE JAK CHCESZ TO JA TEŻ POTRAFIĘ NAPISAĆ ŻE JESTEŚ DEBILEM DO POTĘGI ENTEJ.POMYŚL TYLKO ŻE OSOBA MAJĄC 35 LAT ŻYCIA NIE PRACY JEST WIELCE ZASŁUŻONĄ DLA PRACY?.JAJA SOBIE ROBISZ.NA DRUGI RAZ POMYŚL JAK COŚ NAPISZESZ.
0
NIE ROZUMIEM ROZUMIEM
0
Nie wszyscy potrafią uszanować zmarłych Szczere kondolencje dla rodzin
0
Nie mylmy pojęć- co innego bycie mundurowym i śmierć na służbie a co innego wyjazd na wczasy osoby prywatnej i przypadkowa śmierć. A jakby mundurowy jechał rowerem po Tunezji albo pływał w basenie i umarł też miałby taki pogrzeb? nie!! chodzi tu jedynie o demonstrację polityczną żeby innym mundurowym pokazać jak władza o nich dba i że w razie zamieszek albo innych zmian w przestrzeni społecznej, które na pewno wkrótce nastąpią wiedzieli po której stronie mają stanąć. Osoby w mundurach nie dajcie sobie mydlić oczu bo dla władzy jesteście jedynie tępą siłą i ona się w cale z wami nie liczy! A zmarłym zawsze należy się szacunek -Odpoczywajcie w pokoju !
0
Czy ktoś wie, na którym cmentarzu ostał pochowany Domin?Dopiero się dowiedziałem...chciałbym pójść i zapalić znicz....
Cmentarz Komunalny w Świdniku [']
0
jeżeli masz pisać głupoty to lepiej milcz.
0
POLEGLI ????czy raczej zginęli
0
Dominik Został pochowany w  Świdniku na cmentarzu
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: