Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cieszy mnie,że zaczyna rozwijać się nasz przemysł. Oby tak dalej. Dziewczyny też są piękne.Ciekawe ile będzie kosztował?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pod ta czerwona plachta nic nie wiadomo co Sie ukrywa no jezeli chodzi o the niunie To moglbym orac caly ROK noi dokladnie Przeoralbym bruzde
0
Cena ok 180tys PLN
0
dobra zmiana ! Brawo!
0
100 % polski - silnik Deutz Euro IV haha.
0
Dzięki Solidarności Lublin stał się jeszcze bardziej rolniczy. Przestał produkować samochody a zaczął trakory> O czść Wam związkowcy? Co będzie następnym etapem?
0
wyżyłowane 4 cylindry do 150 km... ciekawe ile ten motor pociągnie? rok?
0
wyżyłowane 4 cylindry do 150 km... ciekawe ile ten motor pociągnie? rok?
zdarza sie ze olej puszczaja juz na hali :D 100% polski ha hah hah hahhaha:) na pewno panie zarajczyk, na pewno...  ten turas co u was dyrektoruje to na co jak na co ale na polskich dostawcow na pewno nie pozwoli
0
100 % polski - silnik Deutz Euro IV haha.
W artykule nie ma nic o kraju pochodzenia silnika, jest tylko o transmisji VIgus. 
0
Haha chamie bez szkoły z szacunkiem do Pana Zarajczyka. Zrób tyle co on nieudaczniku będziesz mógł fikać a narazie wracaj do podstawówki i nadrabiaj braki.
0
Jak zwykle moi rodacy krytykuja wszystko co polskiej produkcji. Ja teraz zmieniajac glowny ciagnik w gospodarstwie perspektywie kilku lat wybiore ursusa bo chce wspierac przemysl w kraju i w regionie. Ludzie nie krytykujcie! Pozniej narzekacie ze bida w Polsce!
0
Ale to będzie sie psułoooooooo
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: