Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PRZECIEŻ W KAŻDYM URZĘDZIE JEST WSZYTSKO OBSTAWIONE...................................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PRZECIEŻ WSZYSCY WIEDZĄ JAK JEST Z PRACĄ W URZĘDACH LUBELSKICH JUŻ WCZEŚNIEJ WIADOMO KTO DOSTANIE POSADE DYREKTORZY DAJĄ TESTY SWOIM
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TAM TO NORMALKA SAME KUMOTRY ,ŻONY ,CÓRKI I KOCHANKI,JUŻ SIĘ W POKOJACH NIE MIESZCZĄ BO GDZIE KAWAŁEK PODŁOGI TAM BIURKO ,A BRAK KOMPETENCJI TO KAŻDY WIDZI JAK NASZE MIASTO WYGLĄDA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawie jak jest w marszałkowskim, czy są takie patologie, że konkursy są ustawiane w sposób opisany powyżej. Ciekawe czy tam jednoosobowo decyduje marszałek, niezależnie od wyników konkursu. Ciekawe czy prawie zawsze ma kandydata przed konkursami czy przeważnie jest to osoba z chełma. Ciekawi mnie jak to jest może ktoś wie i mnie oświeci???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"m.in. doświadczenie w pracy w administracji, wykształcenie wyższe o kierunku administracja, znać język angielski i niemiecki. Już to, według prokuratury, było ustaleniem kryteriów z myślą o konkretnej osobie. Wcześniej na podobne stanowiska szukano nie tylko absolwentów administracji." to akurat nie kwalifikuje się pod ustawianie. To są MINIMALNE kwalifikacje jakie KAŻDY urzędnik powinien mieć.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak jest wszędzie, a Genia w UW też ma swoich
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Konkursami drażnią tylko ludzi, po co je robić , kiedy wiadomo kto ma pracę dostać. Pic na wodę.... Testy nie powinny być przygotowywane przez urzędników organizujących konkursy, wskazana pełna tajność i wówczas byłoby sprawiedliwie, najlepszy przechodzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Paradoksalnie tylko za tzw."socjalizmu" był postęp na Lubelszczyźnie.Tam potrzeba rządów silnej reki ,a nie tzw."demokracji".Jeśli uważacie,że wiele ostatnio zrobiono to sprawdźcie ile "unijnej jałmużny" wpłynęło przez ostatnie lata i będzie odpowiedź.Oczywiście ta informacja tylko dla "myślących".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A cuż w tym sziwnego że w administracji szuka się kandydatów po administracji. Tylko że wśród członków PIś są tylko socjologowie i teolodzy, Przykład Radny Targoński jest teologiem i szefuje działowi kadr z aintratne pieniądze zgroza
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No chyba dużo forsy wpłynęło skoro konkursy wygrywają najlepsi fachowcy - oni to potrafią
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Jestem pewien, że to postępowanie skończy się dla mnie dobrze – stwierdził pytany o oskarżenie" - my też jesteśmy tego na 100% pewni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KOLESIOSTWO, NEPOTYZM I UKŁADY to jest prawdziwy obraz przyjęć do Urzędu Miasta. WSZYSCY PODKREŚLAM WSZYSCY przyjmowani do lubelskich urzędów są przyjmowani po znajomości lub mają wcześniej wgląd w testy. Te całe nabory na stronie BIP-u, ogłoszenia na tablicach to ŻAŁOSNA FARSA bo i tak wiadomo od razu kto zostanie przyjęty. Lubelskie Urzędy: Miasta, Wojewódzki, Marszałkowski, Starostwo Powiatowe to jest jedno wielkie szambo przeżarte układzikami , kolesiostwem gdzie nikt z zewnątrz nie ma wstępu, choćby miał bardzo dobre kwalifikacje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie od dzis wiadomo ze wiekszosc konkursow to tzw. ustawki partyjno-kolesiowskie!!Tak bylo od lat, jest i bedzie zapewne jeszcze dlugo.I to wszytko niezaleznie czy kandydat jest PISem naznaczony czy PO....to wszytko kpina i obłuda!!!!I mowia o tym otwarcie "wygrani" pracownicy, dyrektorzy!!!Skandal!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to akurat nie kwalifikuje się pod ustawianie. To są MINIMALNE kwalifikacje jakie KAŻDY urzędnik powinien mieć..... =============================== Paweł, otóż znajomość niemieckiego raczej nie jest niezbedna w pracy urzedowej. Podobnie jest ze skończona administracją. Na wielu stanowiskach konieczne sa osoby po innych kierunkach. Byłoby głupio, gdyby np. w Wydziale Architektury i Budownictwa nie pracował ktos po architekturze, prawda?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Urzędnik Ratusza jest oskarżony o przekroczenie uprawnień
Dlaczego mnie to nie dziwi...?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli jednego z Deptakowców nie ukarano ( Adaś Chrząszczyk) za to że dał sympatii mieszkanie to inni też kręcą lody. Tak Im dopomóż Bóg.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: