Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hej sprawdzał ktoś czy fotoradar robi zdjęcia tylko samochodom nadjeżdżającym czy odjeżdżającym też ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko najeżdżającym, mało jeździsz jak takiej rzeczy nie wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
hej sprawdzał ktoś czy fotoradar robi zdjęcia tylko samochodom nadjeżdżającym czy odjeżdżającym też ?
jeździj 50km/h jeśli masz cykora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba narazie za dużo nie zarobią przy takiej pogodzie. Mam obawy, że jak zrobią się lepsze warunki na drodze to dopiero będzie łapanka i polowanie żeby plan wyrobić . HAHAHAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to znaczy, że wystarczy jeździć tyłem i wtedy radar nie rozpozna w którą stronę się jedzie, super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dzisiaj działa też radar przy Lukoil na Unii Lubelskiej dla jadących w kierunku Fabrycznej. Wczoraj go kalibrowali i strzelał fotki nawet tym jadacym 50 km/h (przy dozwolonej na tym odcinku 70 km/h).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega z Lublina napisał:
Od dzisiaj działa też radar przy Lukoil na Unii Lubelskiej dla jadących w kierunku Fabrycznej. Wczoraj go kalibrowali i strzelał fotki nawet tym jadacym 50 km/h (przy dozwolonej na tym odcinku 70 km/h).
dzisiaj jechałem tamtędy ok 4 nad ranem jakieś 80km/h i nie strzelił, więc pewnie wykalibrowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak w koncu wygląda ta ustawa? plan był taki, że wszystkie puszki mają być żółte i tak jest, ale też puszki w których nie ma radarów miały zniknąć z ulic, a pozostać jedynie te w których coś siedzi, czy tak jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega z Lublina napisał:
Od dzisiaj działa też radar przy Lukoil na Unii Lubelskiej dla jadących w kierunku Fabrycznej. Wczoraj go kalibrowali i strzelał fotki nawet tym jadacym 50 km/h (przy dozwolonej na tym odcinku 70 km/h).
W kier. Fabrycznej masz ograniczenie do 50km/h. Wyjazd z parkingu przy targu to skrzyżowanie (są odpowiednie znaki), a za nim nie ma podniesienia dopuszczalnej prędkości do 70km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj, piatek widziałem jak wkładali na Adersa w kieruku Leclerka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...