Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na OSK ATOR

Utworzony przez OSK ATOR, 17 stycznia 2011 r. o 18:36
A co myślicie o pozostałych instruktorach? Kogo polecacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
refleksja napisał:
:angry:Dobry instruktor nie będzie pracował za taką stawkę-a dobry ośrodek nie wejdzie w grupona-dzisiaj to już wiem bo jestem po takim kursie niech to będzie przestrogą dla naiwnych takich jak ja .Dopiero na egzaminie okazało się jak wielu rzeczy jeszcze nie umiem wykupiłam sobie jazdy gdzie indziej i tylko żałuje że nie robiłam tam całego kursu.
NIEDZIEL NA DOBRYCH I ZŁYCH INSTRUKTORÓW BO JEŻELI CHODZI O STAWKE ZŁ/H TO PRACUJE SIĘ TAM GDZIE JEST PRACA A NIE SIEDZI SIE W DOMU ZA 0ZŁ , CHOCIAŻ NA FAJKI JEST ;/ POZDRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynik egzaminu nie jest uzależniony jedynie od instruktora!!! jak jest ktoś kiepski to i najlepszy instruktor nie pomoże.jestem bardzo zadowolona z tego ośrodka serdecznie polecam. wykłady i jazdy odbyły się ekspresowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA RÓWNIEŻ ROBIE TU PRAWKO I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY. Z ZAPISAMI NA JAZDY NIE MA PROBLEMU A WYKŁADY POSZLY SZYBKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem krótki epizod pracy jako instruktor. ogólnie nie polecam. Szefostwo bardzo cwane. Wykorzystują ludzi. I do tego nie płaca za pracę. Mi do tej pory zalegają w wypłatą. Wiem też,że nie jestem jedynym tak załatwionym. Odnośnie wystawiania kursów po 650zł. To jestem ciekaw jak muszą kręcić z rozpisywaniem jazd,bo instruktor tylko 8 godzin pracy dziennie !!!! I do tego szkolenie na starych yaris - porażka. Takie osk powinny być z urzędu zamykane. OSK ATOR MÓWIMY STANOWCZE NIE !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instruktor napisał:
Ja miałem krótki epizod pracy jako instruktor. ogólnie nie polecam. Szefostwo bardzo cwane. Wykorzystują ludzi. I do tego nie płaca za pracę. Mi do tej pory zalegają w wypłatą. Wiem też,że nie jestem jedynym tak załatwionym.Odnośnie wystawiania kursów po 650zł. To jestem ciekaw jak muszą kręcić z rozpisywaniem jazd,bo instruktor tylko 8 godzin pracy dziennie !!!! I do tego szkolenie na starych yaris - porażka.Takie osk powinny być z urzędu zamykane. OSK ATOR MÓWIMY STANOWCZE NIE !!!!!!!
z tego co wiem, to instruktorzy jeżdżą dłużej niż 8 godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kursantkaaaa napisał:
A co myślicie o pozostałych instruktorach? Kogo polecacie?
Właśnie zaczynam teorie w Atorze i czekam na opinie o instruktorach! Co myślicie o kobiecie z Atora, którą widziałam pare razy na miescie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jezdzilem ze wszystkimi ale polecam marcina,marka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina napisał:
Właśnie zaczynam teorie w Atorze i czekam na opinie o instruktorach! Co myślicie o kobiecie z Atora, którą widziałam pare razy na miescie?
Ja polecam Arka, Piotrka, Marcina i pana Andrzeja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz czy dwa miałam z nią jazy i jednak wybieram chłopaków. chyba dziewczyna łatwiej dogaduje się z facetem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie dziwne, kobieta Cię uczy i tylko uczy, a pana instruktora mozna pobajerować poza tym nie wiem dlaczego kobieta kobietę bardziej surowo oceni. pozdrawiam instruktora Arka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zrobiłam kurs z grupona za 650 zł, z lękiem - ale kupiłam, bo taniej, a przy kasie nie jestem. I nie mogę złego słowa na Ator powiedzieć. Co prawda panuje tam lekki burdelik Ale nic złego się nie działo, naprawdę! Wykłady ok, jazdy ok, nic nie przekładane, nic nie zmieniane, nie kończone przed czasem... No chyba że i ty i instruktor zechcecie skończyć te 10 min wcześniej. No i zdałam za pierwszym razem! ;D Ludzie, nie przesadzajcie, oczywiście jeśli jest dużo taniej to zawsze jest podejrzenie, że to jakiś przekręt, że nie może być tak pięknie. Ale było OK, Ator to szkoła jazdy jak wszystkie inne, a nie jakiś badziew. Jedyny minus to jedna 6biegówka, więc trzeba się wymieniać. Pozdrawiam wszystkich szukających informacji, bo pamiętam jak ja szukałam i nigdzie nic nie było prócz posta o wykorzystywaniu bezrobotnych ;P (brzydko, brzydko Ator) Ale po za tym - WSZYSTKO W PORZĄDKU ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i polecam Piotrka. I pożartuje, i spokojnie wytłumaczy, i ochrzani jeśli trzeba ;D Ale potrafi nauczyć. Zwraca uwagę nawet na duperele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również zrobiłam prawko z grupona i wszystko było ok. Wykłady i jazdy odbyły się wręcz w ekspresowym tempie. do instruktorów nie mam zastrzeżeń. Polecam wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też kupiłam kurs z groupona i nie wiedziałam co to za kurs za cenę 650zł. Jak narazie kończę teorie i jestem bardzo zadowolona, tempo błyskawiczne ale mi pasuje Mam pytanie co do jazd, czytałam że zaczyna się pod zamkiem ale czy zawsze można się jakoś dogadać? Mam nadzieję że doczekam się jakiejś odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno powiedzieć, najlepiej spytaj. ale mi się wydaje, ze możne być z tym problem, bo instruktorzy wymieniają się na zamku kartami kursantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina napisał:
Ja też kupiłam kurs z groupona i nie wiedziałam co to za kurs za cenę 650zł. Jak narazie kończę teorie i jestem bardzo zadowolona, tempo błyskawiczne ale mi pasuje Mam pytanie co do jazd, czytałam że zaczyna się pod zamkiem ale czy zawsze można się jakoś dogadać? Mam nadzieję że doczekam się jakiejś odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina napisał:
Ja też kupiłam kurs z groupona i nie wiedziałam co to za kurs za cenę 650zł. Jak narazie kończę teorie i jestem bardzo zadowolona, tempo błyskawiczne ale mi pasuje Mam pytanie co do jazd, czytałam że zaczyna się pod zamkiem ale czy zawsze można się jakoś dogadać? Mam nadzieję że doczekam się jakiejś odpowiedzi
Spokojnie można się dogadać, można zaczynać i kończyć jazdy w dowolnym miejscu, ale trzeba się liczyć z tym, że instruktor musi dojechać na Plac Zamkowy na pełną godzinę. To znaczy, jeśli chcesz zacząć gdzie indziej, to musisz poczekać na instruktora aż zdąży dojechać tam po Ciebie, podobnie jest z końcem jazdy, musi skończyć z obą wcześniej, aby być na czas do innego kursanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje za odpowiedzi, chociaż wiem że mogę próbować się dogadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursantka napisał:
A co sądzicie o instruktorze Pawle z Atora??
Gorąco polecam Pawła, jeździłam z nim najwięcej i dobrze na tym wyszłam. Spokojny, cierpliwy, dobrze tłumaczy, a przy tym bardzo sympatyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...