Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uznano go za winnego, ale nadal będzie wydawał wyroki

Utworzony przez zdumiony, 20 sierpnia 2009 r. o 23:42 Powrót do artykułu
Nie no suuuuper. Naprutemu jak szpadel sędziemu (po tych piwkach spokojnie miał ok 1 promila) za kółkiem grozi się tylko paluszkiem a innych się ściga i karze za takie samo przestępstwo bez względu na porę dnia i nocy. Szczególnie zabawne było uzasadnienie łagodnego wyroku. Że było późno i ruch znikomy i nie było zagrożenia. BUCHACHACHAHCACHAHA. A to ciekawe. Czyż w nocy nie jest trudniej dostrzec niebezpieczeństwo na drodze? A zwłaszcza pijanemu? Widać powtarza się stara zasada w myśl której co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. A tak organa sprawiedliwości walczą namiętnie z pijanymi za kółkiem. A tyle się mówi o niebezpieczeństwach związanych z jazdą po pijanemu nawet na rowerze. A ile wypadków i to ultra tragicznych jest właśnie w nocy gdy podpici albo wręcz upici kierowcy zabijają na równej drodze siebie i kilka osób na dokładkę wpadając na drzewa czy inne pojazdy poruszające się zgodnie z przepisami. Polska to jednak fajny kraj pełen róóóóóżnych cudów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi to juz sie rzygac chce od tego zasłaniania sie immunitetem :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj trzeba by prawdziwej WŁADZY by zrobić porządek, takiego drugiego Putina! Bo te nasze dupozjady z tych niby-władz mogą tyle co i nic. Ci sędziowie sami się chronią - jak czytamy - robią co sobie tam chcą i wszyscy mogą ich cmoknąć.... A taki PUTIN złapały to całe towarzystwo za wsiarz i... DO PAKI! I to mi się podoba u Ruskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedmówca ma trochę racji.... obecnie władze w zasadzie nie mogą nic, bo te całe poronione prawo chroni takich przestępców jak ci sędziowie - pijacy. Potrzebna jest władza autorytetu, mądrego i sprawiedliwego, który jednym skinieniem poruszyłby odpowiednie służby i ukarał tych, którzy winni być ukarani. Bez możliwości odwołania - na zasadzie "BYŁO PRZESTĘPSTWO - MUSI BYĆ NIEUCHRONNA KARA".... Układ rządzenia jaki mamy obecnie pozwala na to, że kary nie ma żadnej - jest tylko rozprawa typu "szopka". Tak dla zachowania niby-powagi. Będzie się tak działo dalej dopóki nie stworzy się instytucji (nie wiem - odłamu policji, czy czegoś takiego jak CBA), która nie będzie związana prawem i będzie miała uprawnienia, do wyłapywania takich przypadków i skutecznego obsadzania w więzieniach bez możliwości odwoływania się - zarówno winnych, jaki i tych, którzy ich chronią (innych sędziów, czy prokuratorów).... No ale aby to przeforsować, to musiałby być ktoś z prawdziwymi jajami. A ja najbliższego takiego widzę dopiero w Moskwie Ci u nas - te Tuski i inne - jaj nie mają żadnych. Oni tylko są pozerami i potrafią tylko trwonić dorobek pokoleń sprzedając wszystko w pizdu... Zobaczycie - wspomniecie moje słowa. Bo jak już nie będzie co sprzedać, staniecie się niewolnikami we własnym kraju prywaciarzy i skorumpowanych urzędasów i sędziów.... he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proces sędziego znowu się nie rozpoczął, bo oskarżony choruje Wojciech Malicki Proces Zbigniewa J., emerytowanego sędziego Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu, znowu się nie zaczął. Powód? Oskarżony znowu trafił do szpitala. Sąd Rejonowy w Staszowie, który ma osądzić Zbigniewa J. za jazdę po pijanemu, już cztery raz wyznaczał rozpoczęcie procesu. Bez skutku. Bo emerytowany sędzia Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu choruje i zamiast stawić się na sali rozpraw, przesyła zaświadczenia lekarskie - informujące o tym, że przebywa w szpitalu. A właściwie w szpitalach, bo zmienia lecznice. Ostatnio leczył się w Sandomierzu, dlatego w środę był nieobecny w sądzie. Efekt jest taki, że sędzia wciąż nie poniósł żadnych konsekwencji karnych za to, że w grudniu 2006 roku, na trasie Tarnobrzeg-Stalowa Wola prowadził auto kompletnie pijany (2,36 prom.), uciekał policji wyzywającej go do zatrzymania się, spowodował kolizję i był agresywny wobec interweniujących policjantów, a na dodatek nie miał prawa jazdy, bo zabrano mu je za... jazdę po pijanemu w sierpniu 2005 r. Za pierwszą wpadkę alkoholową - choć wkrótce minie cztery lata - też nie został prawomocnie skazany, bo odwołał się od wyroku, a sprawa apelacyjna utknęła w Sądzie Okręgowym w Lublinie. Sędzia Zbigniew J. przeszedł w 2007 r. w stan spoczynku. Nie pracuje, ale zarabia ok. 4 tys. zł miesięcznie. Sąd Dyscyplinarny, który może go pozbawić emerytury, zawiesił wydanie kary do czasu zakończenia spraw karnych. Co druga osoba wymieniła korupcję jako główną wadę polskiego wymiaru sprawiedliwości - 65 procent ankietowanych jest przekonanych o tym, że sędziowie i prokuratorzy są stronniczy, a sądy wcale nie są niezawisłe - sędziom i prokuratorom znieść immunitet, obniżyć pobory o min. 80% i pogonić do roboty. Prokuratorzy w RP to wg wolnych mediów miernota intelektualna, odpady prawnicze, (śmiecie wśród prawników) najczęściej nieetyczni z zatłuszczonymi mózgami, zwykle niedouczeni funkcjonariusze z wiedzą przedszkolaka i z "bosskimi" ambicjami…. Wszystkich sędziów i prokuratorów powinno się bezwzględnie poddać badaniom psychiatrycznym i psychologicznym zezwalającym pracę w zawodzie tylko po pozytywnym wyniku badań oraz odsunięcie sędziów od orzekania w sądach rodzinnych nie mających podstaw i praktyki w udanym życiu rodzinnym tzw. singli i rozwodników. Każdy kandydat na prokuratora i sędziego przed objęciem stanowiska powinien w ramach praktyki przesiedzieć 1 rok w areszcie wydobywczym. Tu nie ma dobrych tłumaczeń. Tu jasno widać, że domiar sprawiedliwości gnije. Zmienić się musi sposób doboru sędziów i prokuratorów. Przestępstwa dokonane pod osłoną togi, to przestępstwa przeciw Narodowi polskiemu, który występuje tu jako podwójna ofiara. Krzywdzony jest - poprzez nieuczciwy wyrok - członek społeczeństwa polskiego i krzywdzony jest Naród, bo to jego Państwo staje się bandytą wyrządzającym tę krzywdę. Którą instytucję polskiego życia publicznego oceniasz najlepiej? Trybunał Konstytucyjny 25% Sejm 1% Senat 1% Rząd 11% Prezydenta 10% Sądy 2% Prokuraturę 1% NIK 9% Samorządy 6% Wojsko 10% rzecznika praw obywatelskich 8% KRRiT 0% Policja 0% Inną 5% trudno powiedzieć 11%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAĆ TU UPADEK PAŃSTWA POPRZEZ PSEŁDOWYROKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pytam czy Ci panowie dalej będą jeździć autem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dobrze wiedzieć, że mamy przyzwolenie na jazdę po flaszce ale tylko wieczorami przy małym natężeniu ruchu.. A jak nas złapią to najwyżej dostaniemy w sądzie nagane jak uczeń w podstawówce za brzydkie zachowanie na lekcji, hehe... Kuurwa mać bezsilność człowieka ogarnia na te kołtuniarskie sądy... Tego chuuja co taką kare orzekł do Izraela raz.. żydostwo parchate! Banda sprzedajnych kolesi. OD DZISIAJ JEŻDZE PO ALKOHOLU... ALE TYLKO PO ZMROKU... I PRZY MAŁYM NATĘŻENIU RUCHU! TYLKO WTEDY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto powinien stać na straży prawa,bezkarnie go łamie -robią to POlitycy,funkcjonariusze sądów ,tchórzliwie kryjący się za immunitetami..... a Naród?-a Naród bierze tylko przykład,tylko że nie ma za czym się schować- Ot i demokracja PO Polsku"Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około roku temu jechałem samochodem po żonę .Na ul.Wallenroda koło ZUS dwaj przedtawiciele płci brzydkiej prowadzili dysputę na środku ulicy,ponieważ było to tuż przy zakręcie nie mogłem bezpiecznie wykonać manewru ominięcia więc wyszedłem i zwróciłem uwagę,że ich zachowanie jest nieodpowiedzialne i naganne.Jeden z nich zrozumiał i usunął się z pasa jezdni drugi natomiast skwitował to słowami"SPADAJ DZIADU BO CI Z DUPY ŚMIERDZI I TWOJEJ ŻONIE TEŻ".Zgłosiłem to zajście na policję( komisariat przy Lipowej)Zostałem poniżony wraz żoną przez kogo???? jak się później okazało, przez takiego prymitywa z immunitetową zasłonką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mafia prokuratorsko-sędziowska nie da sobie zrobić krzywdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISZCIE WYRAŻNIE KODY BO NIE MOŻNA JE ODCZYTAĆ, a po cholere one są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
Około roku temu jechałem samochodem po żonę .Na ul.Wallenroda koło ZUS dwaj przedtawiciele płci brzydkiej prowadzili dysputę na środku ulicy,ponieważ było to tuż przy zakręcie nie mogłem bezpiecznie wykonać manewru ominięcia więc wyszedłem i zwróciłem uwagę,że ich zachowanie jest nieodpowiedzialne i naganne.Jeden z nich zrozumiał i usunął się z pasa jezdni drugi natomiast skwitował to słowami"SPADAJ DZIADU BO CI Z DUPY ŚMIERDZI I TWOJEJ ŻONIE TEŻ".Zgłosiłem to zajście na policję( komisariat przy Lipowej)Zostałem poniżony wraz żoną przez kogo???? jak się później okazało, przez takiego prymitywa z immunitetową zasłonką.
DORWAŁY SIĘ CHAMY DO WŁADZY TO I TAK SIĘ ODZYWAJĄ CO Z DOMU DZICZ WYNIOSŁA PROSZĘ SZANOWNEGO PANA ,TAK ŻE STUDIA I STOŁKI NIE POMOGĄ BO Z MLEKIEM MATKI WYSSAŁ CHAMSTWO I TAKIEGO SAMEGO KOŁKA SPŁODZI ,TAKIE CZASY ŻE DZICZ DO KORYTA SIĘ DORWAŁA ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówi stare przysłowie K.... a K....ie łba nie urwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciagle sie slyszy,ze sedziowie to elita prawnikow.A czy ktos widzial indeksy sedziow.Wiekszosc z nich ledwie ukonczyla studia.To jaka to elita. Komuna za dyspozycyjnosc dala im immunitety,nie placa ZUS i otrzymuja emeryture w wysokosci 85% ostatniej placy.A wynagrodzenia sedziow to minimum 5000 zl, a w sadzie okregowym 8000,a w apelacyjnym ponad 10 000 zl.To kto w tym kraju ma taka emeryture. I towarzystwo to nie rozumie ze utrzymywane jest w calopsci z pieniedzy podatnikow,ktorych traktuje per noga. Czas aby wteszcie polozyc temu kres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Ciagle sie slyszy,ze sedziowie to elita prawnikow.A czy ktos widzial indeksy sedziow.Wiekszosc z nich ledwie ukonczyla studia.To jaka to elita.
Taka właśnie elita, że jadąc pod wpływem można im łaskawie "possać" (o ile się zgodzą bo przecież immunitet). Prawda jest taka, że najmniej zdolni prawnicy wybierają togę sędziowską z obawy o swoją przyszłość. Gdyby zostali oni adwokatami bądź radcami prawnymi, to konkurencja (ci z lepszymi ocenami w indeksach) wyparłaby ich z rynku po kilku połozonych sprawach. Zostaje sąd albo prokuratura. W sądzie bezpieczniej (przecież sędzia nie przegra sprawy) więc piastują ten wyśmienity urząd. Odnośnie do jazdy pod wpływem tu omawianej- czy ktoś jeszcze pamięta o bezkarności sędziego (wówczas jeszcze asesora) M. Mielnika (również SR w Białej Podlaskiej) złapanego na międzyrzeckiej obwodnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...