Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
M napisał:
Alma myslała wchodząc do Lublina, że bedą mogli sprzedawać towar w obcym miescie. Ale nie tędy droga moi kochani, nie dla Was Lublin. tu może prowadzic biznes TYLKO Aldik, stokrotka i wielkie sieciowe markety (tesco, real, ELeclerc). Tylko miejscowi mają prawo przekładać towary, wypychac stary towar klientom. Lub też giganci rynku spożywczego. Alma nie ma takiego prawa. Jest to doskonaly sposób na utrudnienie handlu konkurencji. A zepsutą wędlinę, lub kurczaka można kupic wszędzie, w każdym dużym markecie. taka jest prawda. Pozdrawiam
Nie znam tej almy. Wiem tylko, że w leclercu na turystycznej dwa razy kupiłem śmierdzącego kurczaka i mam na to świadka. Wtedy było upalne lato, to moze robili to samo co z rybami w almie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Milusia~ napisał:
Pracuję jako Sprzedawca w Delikatesach Alma Bydgoszcz i nie zgodzę się z stekiem bzdur które tu wypisujecie Alma w Lublinie faktycznie dała ciała chociaż i tak uważam że media to wszystko przekoloryzowały ... u nas w sklepie nie ma nic co by kończyło się z terminem przydatności ja i cała moja Rodzina robimy tam zakupy... gdyż jestem pracownikiem i wiem jakie swieżości sprzedajemy towar, i zapewniam wszystkich e jest to towar z pierwszej półki... a Delikatesy Alma w Bydgoszczy to najekskluzywniejszy sklep w okolicy....
tak? a to ciekawe moja żona mówi, że widziała tam raz powysychane pierogi w miseczkach i zeskorupiałe sałatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...