Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedyna pewność,że tych cwaniaków co planują likwidację łóżek szpitalnych również również sięgnie kostucha!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A tych jałopów z MZ kiedy zachorują wyznaczyć termin za 40 lat. Jeśli nie to zaskarżyć Polskę do TE. Może już tych głupków już nie będzie. I to dzięki ich pomysłom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No niech samorząd wojewódzki marszałkowski działa dalej do pracy marszałku Sosnowski ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W państwowych szpitalach zmniejsza ilość łóżek żeby zrobić miejsce na rynku dla prywatnych szpitali. Biznes będzie się wtedy dobrze kręcił i cwaniaczki się ustawią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OTO janosikowe i efekt programu 500 plus. Komuś trzeba zabrać...aby swój miał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Im gorzej w publicznych /na NFZ/, tym lepiej w prywatnych/płatnych/.Po to jest reforama aby nagnać kliienteli do SWOICH PiSowskich lekarzy./ bo prawie tylko oni będą mieli kontrakt z NFZ/Brawo, bardzo dobra zmiana. A stawki na przymusowe ubezpieczenie zdrowotne zostaną też zmniejszone?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiem co napisać żeby to zabrzmiało dobitnie .A klnąć nie chcę ........................................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobra zmiana...Psia ich mać!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
..."Na oddziałach onkologicznych liczba łóżek się nie zmieni" ...Prawdę mówią. Przecież właśnie niszczą Centrum Onkologii gdzie liczba łóżek miała być podwojona.Piękny przyklad manipulacji . W koncu lepiej brzmi : "liczba łóżek się nie zmieni " niż " łóżek nie przybędzie" choć wszyscy wiemy jak sa potrzebne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Leczyć się będą Ci co MAJĄ Pieniądze. pozostali do ..................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poczekajmy jeszcze trochę to pis-da nasz wyleczy ze wszystkiego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spoko, może PiS obetnie nam kasę na służbę zdrowia, ale na pewno dołoży na budowę kościołów! I o to chodzi, cóż tam życie doczesne, wieczność to jest to. Czyli "dobra zmiana" na całego!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie dość, że więcej nie umiałem, niż umiałem, to teraz już nic nie wiem. Kolega z Polfy też wszystko zapomniał, a był samodzielnym konstruktorem. TO, CO MYŚMY RYSOWALI TO TRYWIAL. Tak powiedział. Obawiam się o mecz na szczycie nizin. Nie może się okazać, że jakiś LWG zdopingował piłkarzy Górnika Łęczna. Stąd milczenie. Wróćmy do niewydolności szpitali. Wzrasta liczba niewydolnych kwotowo pacjentów z przeróżnymi niewydolnościami ich wewnętrznych organów. Rośnie liczba chorych, rośnie liczba zgnów. To musi być, aby zachować szanse na utrzymanie się złotego. RP jest niewydolna. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz? I umarł Helmut hydraulik. Trup ścieli się gęsto i tu i tam, a parlamentarnym dziwkom antypolskim w to graj. Kasiory coraz mniej, a przypadłości przybywa. Na początku kręci się wokół nich wielu (więcej, niż dwóch) spacjalistów. W domach leków w chuj, oprócz przeciwbólowych, które znikają w mgnieniu oka. A tu kolejny specjalista zapisuje inne leki. Tu nie chodzi i inne nazwy leków, lecz o kibel i śmietniki, gdzie drogie leki są wyrzucane. Naprawdę się zbuldoczyłem. Póki co przypominam, że najważniejszy jest skład codziennej michy. Micha ma zasadniczy wpływ na funkcjonowanie ciała i klepicha. A kolejki będą rosły nie tylko do ortopedów. Narki. LWG
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W SPSK4 przujmują każdą ilość, kotów ! Dachowców, syjamskich i innych, jest to lubelskie utajone schronisko, pałętają się po korytażach niskiego parteru, przy Ginekologii Operacyjnej, zanieczyszczają korytaże, i inne pomieszczenia, a szpital ma najlepsze noty , wszelkie komisje akredytacyjne i ISO nie zauważają tego problemu.Jest to jeden z najbardziej skorumpowanych szpitali, kotki dokarmiają pracownicy w tym jedna " pani profesor " i dyrekcja może jej naskoczyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: