Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek strajk, ale nauczyciele się obawiają: "Czujemy się zastraszani"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 08:34 Powrót do artykułu
Strajkujący nauczyciele popełniają poważny błąd. Wypaczają sens pojęcia nauczyciel. Dobrze że likwidują gimnazja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w piatek moje dziecko ma lekcje i wymagam od nauczycieli zeby byli na swoich stanowiskach pracy. Dali sie wciagnac w propagande PO KOD. Wstyd. Wynagrodzenie ? za male? za 18 godz w tyg ponad 2000 ??? to za malo to co maja powiedziec Ci co pracuja za najnizsza krajowa ? 7 lat bylam nauczycielem mnostwo wolnego, i w miare dobre zarobki, kolega mial potora etatu 27 godzin)nauczyciel dyplomowany zarabial okolo 4000 zl. Strajkujcie sa inni nauczyciele gotowi do pracy,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba uczylas wf i nie wiesz co to przygotowanie klasowek, sprawdzanie wypracowań i próbnych matur.skoro twierdzisz,że miałaś dużo czasu tzn.nie przygotowywalas się do zajęć więc dobrze, ze odeszłas z zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary chcą zastraszającym nauczycieli. Pogonić tych Misiewiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez drodzy bakalarze, nie bójcie się walczyć o swoje. W końcu 6000 brutto po 10 latach pracy plus wakacje za 22-25 godzin dydaktycznych tygodniowo to jałmużna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w piatek moje dziecko ma lekcje i wymagam od nauczycieli zeby byli na swoich stanowiskach pracy. Dali sie wciagnac w propagande PO KOD. Wstyd. Wynagrodzenie ? za male? za 18 godz w tyg ponad 2000 ??? to za malo to co maja powiedziec Ci co pracuja za najnizsza krajowa ? 7 lat bylam nauczycielem mnostwo wolnego, i w miare dobre zarobki, kolega mial potora etatu 27 godzin)nauczyciel dyplomowany zarabial okolo 4000 zl. Strajkujcie sa inni nauczyciele gotowi do pracy,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkujący nauczyciele popełniają poważny błąd. Wypaczają sens pojęcia nauczyciel. Dobrze że likwidują gimnazja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO LEWACKI ZNP ZASTRASZA NAUCZYCIELI, KTÓRZY NIE CHCĄ UCZESTNICZYĆ W CHUCPIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znp głodowo strajkowało przeciwko gimnazjom, teraz znowu jątrzy przeciwko reformom i podpina to do eskalacji prymitywnych żądań o podwyżki - relikt PRL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO przez 6 lat nie było ŻADNYCH podwyżek dla nauczycieli a ZNP nie strajkowało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieprawda, że nauczyciele tyle zarabiają! Moja koleżanka anglistka z 15letnim stażem w szkole zarabia tylko 4500 brutt. Drugie 4500 (ale to już netto) za korepetycje i zajęcia w szkole językowej. Bieda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic w piątek nie będzie większość szkół pracuje normalnie w piatek moje dziecko ma lekcje i wymagam od nauczycieli zeby byli na swoich stanowiskach pracy. Dali sie wciagnac w propagande PO KOD. Wstyd. Wynagrodzenie ? za male? za 18 godz w tyg ponad 2000 ??? to za malo to co maja powiedziec Ci co pracuja za najnizsza krajowa ? 7 lat bylam nauczycielem mnostwo wolnego, i w miare dobre zarobki, kolega mial potora etatu 27 godzin)nauczyciel dyplomowany zarabial okolo 4000 zl. Strajkujcie sa inni nauczyciele gotowi do pracy,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj będzie się działo! Oj będzie się działo! Znów na demonstracje KODu przyjdzie ludzi za mało ;) To już chyba czwarta zapowiedź akcji? Mam nadzieję, że helikopter w pogotowiu, by pokazać tę całą masę niezadowolonych nauczycieli... całe sto osób chyba będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego organizatorzy strajku ZASTRASZAJĄ nauczycieli, którzy CHCĄ NORMALNIE PRACOWAĆ Z DZIECIAKAMI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
DLACZEGO LEWACKI ZNP ZASTRASZA NAUCZYCIELI, KTÓRZY NIE CHCĄ UCZESTNICZYĆ W CHUCPIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje dziecko i ja czujemy się zastraszeni przez nauczycieli, bo bardzo naciskają, żeby dzieci nie przychodziły w piątek do szkoły, nie wiem co mam zrobić, na okoliczność ich strajku ja mam wziąć dzień urlopu, aby zostać z dzieckiem w domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy szkoły zaczną uczyć? Jeszcze nie widziałem dziecka, które nauczyło się tam biegle władać językiem obcym. Gdyby nie korepetycje... Ja też dzięki nim znam niemiecki, a angielski na poziomie Wałęsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A kiedy szkoły zaczną uczyć? Jeszcze nie widziałem dziecka, które nauczyło się tam biegle władać językiem obcym. Gdyby nie korepetycje... Ja też dzięki nim znam niemiecki, a angielski na poziomie Wałęsy.
Bo oni mają "spółdzielnię" - na lekcjach nie uczą, żeby swobie nawzajem podsyłac uczniów na korepetycje, za które inkasują po 80-100 złotych za 45 minut, pewnie jeszcze "na czarno".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam trzymam kciuki za protestujących. W naszym rejonie i przy takiej fali hejtu trzeba sporo odwagi by protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego organizatorzy strajku ZASTRASZAJĄ nauczycieli, którzy CHCĄ NORMALNIE PRACOWAĆ Z DZIECIAKAMI? Strajkujący nauczyciele popełniają poważny błąd. Wypaczają sens pojęcia nauczyciel. Dobrze że likwidują gimnazja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...