Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Eh, no to jest własnie postęp. Tak samo z biletami PKP - jest to mega wygodne, sie kupuje online, a potem tylko konduktoru sie pokazuje na urzadzeniu. Bez papierów, szybko i wygodnie! Tutaj tak samo! Jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieje, że jesienią po Arłukowiczu zostanie tylko cuchnace wspomnienie i recepty w dalszym ciagu bedą papierowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No postęp, ciekawe tylko jakbyś się cieszył, gdyby minister zmusił Ciebie do otrzymywania tych recept, a możliwość byłaby np tylko na iOS-ie. Nie dziwię sie lekarzom (szczególnie, ze średnia wieku specjalistów to 55 lat...), że bronią sie przed tym, gdy jeszcze każe im sie inwestować w sprzęt, oprogramowanie, łącze, ludzi do obsługi itp. a składki zdrowotne ida w biurokrację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł tylko nie dla ludzi starych, schorowanych ,którzy ledwo obsługują proste telefony komórkowe a przecież to oni są w przeważającej większości pacjentami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jako Aptekarza Super - tylko wystarczy mi zwykła Recepta najlepiej drukowana - może być zwykła aby była czytelna. Dla mnie lekarzy traktuje się jak Święte Krowy - nic im nie można zrobić. Nikt mi nie powie że lekarza nie stać na jakiś komputer i drukarkę. W moim województwie Lubelskim w małych ośrodkach na wsiach lekarze drukują recepty od kilku lat a na pewno mają mniej ludzi niż w miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą jaja jak berety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko karta chipowa, będzie prościej szybciej i wygodniej dla wszystkich. na karcie będą wypisywane leki oraz cały przebieg leczenia pod warunkiem że nikt po wprowadzeniu nie może tego wykasować. Także u lekarza czytnik w NFZ czytnik, w szpitalu czytnik oraz w aptece i cały obieg o zdrowiu pacjenta jest dostępny, a najważniejsze będzie wiadomo, kto i jak go leczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No postęp, ciekawe tylko jakbyś się cieszył, gdyby minister zmusił Ciebie do otrzymywania tych recept, a możliwość byłaby np tylko na iOS-ie. Nie dziwię sie lekarzom (szczególnie, ze średnia wieku specjalistów to 55 lat...), że bronią sie przed tym, gdy jeszcze każe im sie inwestować w sprzęt, oprogramowanie, łącze, ludzi do obsługi itp. a składki zdrowotne ida w biurokrację...
Gdyby była odpowiedzialność lekarzy za wystawienie nieczytelnej recepty, taka prawdziwa odpowiedzialność a nie na papierze, to pierwsi by drukowali. Ale faktycznie, święte krowy, nie muszą pisac czytelnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...