Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W południe w Lublinie zawyją syreny. To tylko ćwiczenia

Utworzony przez Marcin, 23 sierpnia 2012 o 12:05 Powrót do artykułu
Super informacja niecałe 30 minut przed zdarzeniem. Ja mam takie skromne pytanie: Ile już jest tych prób alarmów wszyscy jak je słyszą myślą ze to ćwiczenia bo wyje to co chwile tak na oko co 2-3 miesiace, wiec ja sie pytam a jakby faktycznie coś sie działo? I sobie odpowiem... to nikt nie zareaguje. System jest do d*** to raz schronow w lbn jak na lekarstwo, a takie informacje powinny być kilka dni wczesniej. Już nie wspomne o F16 nad lublinem z rok temu w lipcu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się z przedmówcą. Informację o takich rzeczach powinny być przekazywane wcześniej. I co z osobami starszymi, które nie korzystają z internetu? Skąd mają wiedzieć, że to tylko ćwiczenia? A zeszłoroczne F16 przeraziło mnie strasznie, zanim znalazłam informację, że to tylko ćwiczenia, ze współlokatorkami zastanawiałyśmy się czy już uciekać do piwnicy czy jeszcze poczekać
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: