Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dostanie 25 lat bedzie gadał głośniej gnojek jaki on biedny tak sie przestraszył ze nie mógł mówić jakie biedactwo jej lul
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to fakt, zborni nic nie usprawiedliwi, ale ona też dobre ziółko 14 letnie i się puszczało
0
Gość napisał:
to fakt, zborni nic nie usprawiedliwi, ale ona też dobre ziółko 14 letnie i się puszczało
Masz rację , Gościu, przypadek powinien być nauczką dla facetów bzykających się byle gdzie i byle z kim, dla pań szantażystek i dla rodziców, by swoje dzieci wychowywali, a nie hodowali.
0
Gość napisał:
jestem ojcem , mam dwie córki ,niedoczekał by sk....rwysyn procesu
0
bury napisał:
Masz rację, ale mam nadzieję, że nie wychowujesz swoich córek tak, aby bzykały się w wieku 14 lat i próbowały następnie szantażować półgłówków, którzy skorzystali.
0
mimo że 14 lat czy puszczalska ,ten zwyrodnialec powinien zgnić w więzieniu. Mam nadzieje że mu tam konkretnie rów przeszlifują za to dziecko które zamordował
0
master napisał:
Masz rację, ale mam nadzieję, że nie wychowujesz swoich córek tak, aby bzykały się w wieku 14 lat i próbowały następnie szantażować półgłówków, którzy skorzystali.
a czy to jest usprawiedliwienie dla tego bańdziora?
0
master napisał:
człowieku ciebie powinni zamknąć razem z nim,co ty za bzdury piszesz
0
bury napisał:
to wychowuj ich tak aby byle komu nie dawały
0
Nie piszcie bzdur. Oskarżyciele powinni zrobić wszystko aby poniósł zasłużoną karę. Jej życia to nie zwróci. On wyjdzie za ileś tam lat. I gdzie są ci obrońcy zwyrodnialca? Już nie piszą, że ich ukochany Karolek jest niewinny?
0
obserwator76 napisał:
Nie piszcie bzdur. Oskarżyciele powinni zrobić wszystko aby poniósł zasłużoną karę. Jej życia to nie zwróci. On wyjdzie za ileś tam lat. I gdzie są ci obrońcy zwyrodnialca? Już nie piszą, że ich ukochany Karolek jest niewinny?
Nie piszą i nic nie mówią niby dla dobra swego,bo wcześniej to było "mój Karolek tego nie zrobił",padło pytanie a kto to zrobił,padła tez odpowiedź "to się okaże kto zrobił na pewno nie on" a ja powiem zrobił to Krasnal Dziadoszów,a jego obrońcom pozostało tylko życie z tą przebrzydłą hańbą do dnia ich śmierci, a w oczach winni mieć przed skonaniem postać tej dzieciny w sposób okrutnie zamordowany.Reszta nie wymaga komentarza
0
braciza napisał:
Nie piszą i nic nie mówią niby dla dobra swego,bo wcześniej to było "mój Karolek tego nie zrobił",padło pytanie a kto to zrobił,padła tez odpowiedź "to się okaże kto zrobił na pewno nie on" a ja powiem zrobił to Krasnal Dziadoszów,a jego obrońcom pozostało tylko życie z tą przebrzydłą hańbą do dnia ich śmierci, a w oczach winni mieć przed skonaniem postać tej dzieciny w sposób okrutnie zamordowany.Reszta nie wymaga komentarza
Zamknijcie już ten temat; to tragedia dla obu rodzin. Ale "dziecina" brzmi tak fałszywie, że nie można tego czytać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: