Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dostanie 25 lat bedzie gadał głośniej gnojek jaki on biedny tak sie przestraszył ze nie mógł mówić jakie biedactwo jej lul
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fakt, zborni nic nie usprawiedliwi, ale ona też dobre ziółko 14 letnie i się puszczało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to fakt, zborni nic nie usprawiedliwi, ale ona też dobre ziółko 14 letnie i się puszczało
Masz rację , Gościu, przypadek powinien być nauczką dla facetów bzykających się byle gdzie i byle z kim, dla pań szantażystek i dla rodziców, by swoje dzieci wychowywali, a nie hodowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to fakt, zborni nic nie usprawiedliwi, ale ona też dobre ziółko 14 letnie i się puszczało
jestem ojcem , mam dwie córki ,niedoczekał by sk....rwysyn procesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bury napisał:
jestem ojcem , mam dwie córki ,niedoczekał by sk....rwysyn procesu
Masz rację, ale mam nadzieję, że nie wychowujesz swoich córek tak, aby bzykały się w wieku 14 lat i próbowały następnie szantażować półgłówków, którzy skorzystali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo że 14 lat czy puszczalska ,ten zwyrodnialec powinien zgnić w więzieniu. Mam nadzieje że mu tam konkretnie rów przeszlifują za to dziecko które zamordował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
master napisał:
Masz rację, ale mam nadzieję, że nie wychowujesz swoich córek tak, aby bzykały się w wieku 14 lat i próbowały następnie szantażować półgłówków, którzy skorzystali.
a czy to jest usprawiedliwienie dla tego bańdziora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
master napisał:
Masz rację, ale mam nadzieję, że nie wychowujesz swoich córek tak, aby bzykały się w wieku 14 lat i próbowały następnie szantażować półgłówków, którzy skorzystali.
człowieku ciebie powinni zamknąć razem z nim,co ty za bzdury piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bury napisał:
jestem ojcem , mam dwie córki ,niedoczekał by sk....rwysyn procesu
to wychowuj ich tak aby byle komu nie dawały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie bzdur. Oskarżyciele powinni zrobić wszystko aby poniósł zasłużoną karę. Jej życia to nie zwróci. On wyjdzie za ileś tam lat. I gdzie są ci obrońcy zwyrodnialca? Już nie piszą, że ich ukochany Karolek jest niewinny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator76 napisał:
Nie piszcie bzdur. Oskarżyciele powinni zrobić wszystko aby poniósł zasłużoną karę. Jej życia to nie zwróci. On wyjdzie za ileś tam lat. I gdzie są ci obrońcy zwyrodnialca? Już nie piszą, że ich ukochany Karolek jest niewinny?
Nie piszą i nic nie mówią niby dla dobra swego,bo wcześniej to było "mój Karolek tego nie zrobił",padło pytanie a kto to zrobił,padła tez odpowiedź "to się okaże kto zrobił na pewno nie on" a ja powiem zrobił to Krasnal Dziadoszów,a jego obrońcom pozostało tylko życie z tą przebrzydłą hańbą do dnia ich śmierci, a w oczach winni mieć przed skonaniem postać tej dzieciny w sposób okrutnie zamordowany.Reszta nie wymaga komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
braciza napisał:
Nie piszą i nic nie mówią niby dla dobra swego,bo wcześniej to było "mój Karolek tego nie zrobił",padło pytanie a kto to zrobił,padła tez odpowiedź "to się okaże kto zrobił na pewno nie on" a ja powiem zrobił to Krasnal Dziadoszów,a jego obrońcom pozostało tylko życie z tą przebrzydłą hańbą do dnia ich śmierci, a w oczach winni mieć przed skonaniem postać tej dzieciny w sposób okrutnie zamordowany.Reszta nie wymaga komentarza
Zamknijcie już ten temat; to tragedia dla obu rodzin. Ale "dziecina" brzmi tak fałszywie, że nie można tego czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...