Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W taki sposób Komitet Obrony Demokracji "wygasił" mandat wojewody lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 o 18:52 Powrót do artykułu
Młodzieżówka KOD, czyli 65+.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
uciekł do Chełma na święto SG
0
Na onecie piszą, że było aż 30 osób!!!
0
Ani ONR-u ani Falangi się nie obawiam bo ci mają zasady uzasadnione i oparte na logice ,czego nie mogę powiedzieć o lewactwie, żydobolszewiźmie zawleczonym tu niczym perz na urodzajne pole. Panie Wojewodo komu tu się tłumaczyć ? potomnym tych którzy zamordowali nam Pileckiego ,Siedziakówną, Fieldorfa . Panie Wojewodo nie przejmuj się co mówi zięć : Rojerów, Dziadziów potem przechrzczonych na pożytek UB Dembowskich.
0
wojewoda nie mogł byc obecny gdyz w tym czasie umowiony był na wizyte w osrodku zdrowia psychicznego na ul abramowickiej
0
undefined napisał:
Na onecie piszą, że było aż 30 osób!!!
 W dzisiejszej "Panoramie Lubelskiej" (TVP Lublin, godz. 18.30) podano że było "ponad 40 osób", więc ONET niedoszacowuje tej zbieraniny emeryckiej. Są liczniejsi. :)
0
teraz czekamy aż po nocach onr będzie robić czystki rasowe. Rasy ludzkich panóf.
0
Cuś sztuk niewiele i starszawe takie.
0
Za co ma przepraszać ? Przecież mówił prawdę o tych dworusach.
0
Najbardziej żałosny i polityczny wojewoda ever, skończmy tą szopke, pytanie co dalej?
0
Dawno temu mówiło się: kodziarze "spadać na drzewo liście pompować"
0
Platformen guten morgen ;)
0
Ze im tak po ludzku nie jest wstyd. Przecież oni się kur...wią.
0
zebrało się 15 dziadziusiów kodowych platformersko lewackich oraz bury od nowoczesnego Ryśka
0
Związek Bojowników o Wolność i Demokrację ;) Czy ORMO jakieś ? ;)
0
Członkowie ONR-u oddawali życie w walce z okupantem a czym zasłużyli się KOD-owcy?
0
Panie Boże dziękuję Ci, że urodziłem się w rodzinie nie skażonej myślą lewicową i liberalizmem. Dziękuję, że jestem konserwatystą i religijnym integrystą. Dziękuję, że urodziłem się w Polsce.
0
KOD to może kupę sobie zrobić ;)
0
A moja mama mówi, że ten wojewoda wygląda jak  prosty chłopek z okolic Bychawy. Bo na tej uczelni to ino takie same som wsioki z wichury podlubelskiej.
0
debile z kodu i zdrajcy
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: