Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mogą grać na winę zmarłego, albo będą sami siebie oskarżać bo nikt nie będzie chciał pójść siedzieć za śmiertelny wypadek i to w dodatku pod wpływem %. Krótka piłka Piłeś nie jedź ! TO się tyczy i kierowców i pasażerów. 0 wyobraźni a potem rodzina i bliscy cierpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto z nim jechał? i jakiego koloru to auto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nie jezdzi bo nie maja na paliwo hehehehehee jak dostana wezwanie to wpadna pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JAKI BYŁ KOLOR GOLFA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC Bez Kitu Masz Racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiecie mi jakiego koloru było to auto??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
po 7 rano widziałem ich na Wzgórzu koło szkoły (nie napisze na jakich wyglądali szczególnie jeden)
Jurek- o 7 to nie mogli być ci sami, bo wypadek był wcześniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego rozpoznałem bdb,i z tego co wiem brał udział w wypadku-19-latek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie powiedzcie mi jakiego koloru było Auto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Jednego rozpoznałem bdb,i z tego co wiem brał udział w wypadku-19-latek
sorry jeśli chodzi o godz. to podają przed 8 także może to oni, masz na myśli tych łebkow z golfa czarnego kombi?? mi wyglądali na starszych...ale nie znam to mogę sie mylic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże ludzie...dajcie spokój...to policja jest od badania tego wypadku a nie wy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja bez świadków nie może nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mat napisał:
Jest tak samo winny, jak ten co prowadził - sam będąc pijanym pozwolił pijanemu jechać. Tak czy owak - jednego głupola mniej - bezpieczniej na drogach.
takie są skutki picia alkoholu przez gówniarzy. Popisują się ile mogą wypić i jeżdżą. Winny jest i kierowca i pasażer jak pozwala pijanemu kierować. Puknijcie się w te durne ŁBY i odpuście chociaż jedną flaszkę dziennie to uratujecie chociaż jedno życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sceptyk napisał:
takie są skutki picia alkoholu przez gówniarzy. Popisują się ile mogą wypić i jeżdżą. Winny jest i kierowca i pasażer jak pozwala pijanemu kierować. Puknijcie się w te durne ŁBY i odpuście chociaż jedną flaszkę dziennie to uratujecie chociaż jedno życie
Otóż to - pętaki najpierw chleją a potem się popisują jeden prze drugim i wypadek gotowy! Całe szczęście, że tym razem obyło się bez ofiar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lambada napisał:
Kolego Artur był moim przyjacielem znalismy sie od dziecinstwa, jak nie wiesz jak to bylo to sie nie wypowiadaj, albo jak jestes taki cwany to prosto w oczy mi to powiedz ś...u! Zosienka policja przesluchuje dwoch mezczyzn, beda mieli lipe, jestem pewny..
Ja ci wiesniaku moge powiedziec prosto w oczy a nawet w ten ryj zapity jednego wiesniaka mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joker napisał:
Policja za mało patroluje tą okolicę - szkoła we Wzgórza, CPN w Krężnicy,zalew w Chodlu, nie widywałem tam policji, a dzieje się tam dużo.. szczególnie teraz w wakacje, kiedy dzieciaki mają więcej luzu i balują do 7 rano!!
Łeb sobie patroluj joker. Co ma balowanie młodzieży do 7 rano na Wzgórzu do tego wypadku ?? Lecz się psychiatrycznie Artur ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie piszcie takich bzdur ze pija i sie popisuja bo to po 1 jest nie na miejscu a po drugie ''GOSC'' zadaj sobie pytanie czy ty kiedykolwiek nie miales sytuacji zeby po piwku wsiadac za kierownice i jechac jezeli nie miales to powinienes tym bardziej od takich komentarzy sie powstrzymac. Szkoda tylko ze chlopak poniosl taka kare za glupote innych . Wielkie wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosienka napisał:
BYLO POWIEDZIANE OKO ZA OKO ZAB ZA ZAB WIEMY KIM JESTES KIEROWCO
Wiecie kim jest kierowca? Macie zatem obowiązek poinformować o tym organa ścigania, zwłaszcza, że mamy do czynienia z ofiarą śmiertelną. Za ukrywanie sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna! A jak znam życie sama nie zgłosisz się, więc chociaż jestem tu na urlopie powiadomię kogo trzeba i zaraz poszukamy IP Twojego komputera. Spodziewaj się wizyty funkcjonariusza, jako nieletnia powiadom o tym rodziców i czekajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belzyce napisał:
nie piszcie takich bzdur ze pija i sie popisuja bo to po 1 jest nie na miejscu a po drugie ''GOSC'' zadaj sobie pytanie czy ty kiedykolwiek nie miales sytuacji zeby po piwku wsiadac za kierownice i jechac jezeli nie miales to powinienes tym bardziej od takich komentarzy sie powstrzymac. Szkoda tylko ze chlopak poniosl taka kare za glupote innych . Wielkie wyrazy współczucia.
A dlaczego kretynie jeden nie jest na miejscu napisać o pijanym przestępcy że jest pijanym przestępcą? A dlaczego mam się powstrzymać od komentarzy, kiedy ja nigdy nawet po piwku nie prowadzę? To ja jestem normalna a nie ten przestępca co jeździ po pijanemu - mogę więc pisać co chcę, a moim obowiązkiem jest napiętnować każdego przestępcę i łamiącego prawo! A ty sam pewnie też nie lepszy, że bronisz jeżdżących po pijaku. Do czasu przygłupku, do czasu - aż jeden z tych pijanych morderców zrobi krzywdę tobie lub twoim bliskim, wtedy inaczej zaśpiewasz. Trzeba tępić pijaną hołotę jeżdżącą po drogach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli rodzice tych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...