Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już kiedyś pisałem, tej Partii nic nie wyszło i nic nie wyjdzie,lotnisko zero,strefa wolno-cłowa zero,drogi zero,kultura zero,sport zero. Najlepiej wszystko zlikwidować ,cukrownia,przemysł-został Swidnik z tarapatami,kopalnia prywatyzowana,Puławy prywatyzacja,zostaną grajdoły po kilka osób,gorzej jak w trzecim świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dnia dzisiejszego pan były prezes biega po mieście z decyzja i prezentuje ją jako wypis z ewidencji. Wziął duplikaty kart sim od operatora, które musieliśmy potem zablokować. Przekierował stronę internetową, też musieliśmy odkręcać. Bardzo mu widać zależy, żeby Klub padł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hkp napisał:
od dnia dzisiejszego pan były prezes biega po mieście z decyzja i prezentuje ją jako wypis z ewidencji. Wziął duplikaty kart sim od operatora, które musieliśmy potem zablokować. Przekierował stronę internetową, też musieliśmy odkręcać. Bardzo mu widać zależy, żeby Klub padł.
chyba Wam zależy baranki. czasem trzeba patrzeć dalej niż koniec własnego nosa. ludzie się z was śmieją i pukają palcem w czoło. szlag trafi inwestycje totalizatora i dalej będzie wypasać koniki, chociaż najwyżej do kóz dorośliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się wyprawia w tym całym lkj-cie to jest jeden wlk. burdel, złodzieje i sku***syny, a szczególnie taka osoba jak anna g. " prezes zarządu " z pomieszczenia które u nich wynajmowałem ta właśnie osoba wykradła mi wyposarzenie którym były narzędzia i maszyny stolarskie, ta jednak pani nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji jakie za to poniesie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...