Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wandzia "Ostatni-Rok-W-Sejmie" Nowicka? :D Czy może przeskoczy do Sojuzu Lewizny Demagogicznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy chory ruch palikota zniknie.z polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wandzia jak wandzia czy od Palikota czy nie. ale do jasnej  ch***ry to jest niedopuszczalne, że w XXI w w europejskim państwie dziają się takie rzeczy. Ciekawe kto odpowie gdy nie daj boże coś się stanie przez tą tz. "deklaracje wiary".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wandzia do lekarza psych.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot durna baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan profesor był swego czasu ordynatorem Kliniki Perinatologi Ciąży. Dziwne to trochę w kontekscie podpisania deklaracji,bo skoro ciąża rozwija się nieprawidłowo,jest zagrożona,to Bozia tak chciała. Nie wolno ingerować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... A ja jestem zdecydowanie za odwolaniem Pani Wicemarszalek!!!   Mysle, ze nie jestem odosobniony...   Odwolajmy byla zone, syna lubelskiego Masona i Ateiste, Andrzeja Nowickeigo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wicemarszałek w imię jakiej durnej idei można zniewalać ludzkie umysły i wolę. Bóg jest nad Panią. Pani poglądy przeminą a On będzie. Wielu tzw. "mądrych" nawet i  z ostatnich czasów znalazło się na śmietniku historii ze swomi ateistycznymi poglądami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... A ja jestem zdecydowanie za odwolaniem Pani Wicemarszalek!!!   Mysle, ze nie jestem odosobniony...   Odwolajmy byla zone, syna lubelskiego Masona i Ateiste, Andrzeja Nowickeigo!!!
A ja jestem za wysłaniem Pana do szkoły (podstawowej), by pisał poprawnie (jeśli już musi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Pani Marszłek tak stoi na straży wartości to może niech zacznie od ścigania swoich najbliższych propagujących zabronione prawem symbole komunistyczne. aaa... belki w swoim oku się nie dostrzega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pójdziesz do takiego, to ci nie pomoże, bo coś jest niezgodne z jego wiarą. Ale 150 za wizyte chętnie przygarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtedy kiedy popier***eni ludzie przestaną mieszać wiarę z Życiem Wyjebać bydlaków z roboty i niech ich kościół zatrudni i tam niech leczą . Tyle w temacie chorych katolików.;
Szkoda jednak że jakis popie...y lekarz pozwolił tobie się urodzić!!!Lepiej zeby spusci cie do kibla!!!Taki psi pomiot tylko dom kibla sie nadaje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan profesor był swego czasu ordynatorem Kliniki Perinatologi Ciąży. Dziwne to trochę w kontekscie podpisania deklaracji,bo skoro ciąża rozwija się nieprawidłowo,jest zagrożona,to Bozia tak chciała. Nie wolno ingerować!
  Przedszkolaku, chcesz powiedzieć, że chrześcijaństwo całkowicie zabrania leczenia (bo "Bozia tak chciała")? Tyle zrozumiałeś z tej religii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oleszczuka dawno powinni odwołac - jest straszny - terroryzuje caly oddział - personel i pacjentki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tego Pana medycyna zatrzymała się w średniowieczu, niech nie hańbi naszego województwa i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajmy jego "zadowolone" pacjentki co o nim sądzą?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce dojdzie do tego, że nad chorym lekarze będą odprawiali egzorcyzmy. Można też do chorego przyprowadzić szamana - najlepiej z Afryki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie tepi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajmy jego "zadowolone" pacjentki co o nim sądzą?????????????
Proszę bardzo. Pan Ordynator wezwał moją żonę na pół godziny przed operacją gdyż dopatrzył się iż ma zalecenie od nie lubianego przez niego okulisty (duża waga wzroku) na cięcie cesarskie. Żona została zwyzywana - okulista (telefonicznie) również a pół godziny później na stół... Myślałem że gościa zatłukę - ten Pan nie rozumie co to znaczy, szczególnie, pierwszy poród dla kobiety, ostatni cham i tyle... A jak by był inny okulista albo tauzen ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się Pani Poseł Nowicka zajmie tworzeniem dobrego prawa .Widać że nie ma żadnego pomysłu ani ona ani jej promotor który jeszcze nie tak dawno stawał na dziennikach ustaw i zmienial je tworząc przyjazne panstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...