Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale jaja!!!!!! henia na czele!!! świat się smieje )))) dodajcie jeszcze nowaka i będzie ... kabaret a nie do europarlamentu paka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy zauważył ktoś jakich ludzi ma wokół siebie pANI hENIA? Bardzo niskich-jeśli ktoś jest wyższy od niej jest znienawidzony-szczególnie wysokie Panie. Uświadamiają jej jaka jest maluczka. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zgadnijcie kto się najbardziej cieszy z "kopa w gore" dla Heni i mrozi szampana... Pracownicy Urzędu Wojewódzkiego. Pozbędą się niekompetentnej i chamskiej szefowej, która się nosiła jak księżniczka. Jak się mowi w UW od "wojny, choroby i Strojnowskiej uratuj Nas Panie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje do Heni dorzucić z rezerwowej listy Łątkę i Platforma będzie miała "Dream team... for PiS"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TEN ZALESKI TO TAKI W TECZCE GOŚĆ ,ON PRZECIEŻ NIE Z LUBLINA ,NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY COŚ DLA NAS ZROBIŁ ,CZY TU JUŻ LEPSZYCH NIE MA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Great:) Strojnowska pojedzie do Brukseli - zero znajomości języka (jakiegokolwiek - nie mówcie, że mówi po angielsku!), zero ogłady towarzyskiej, zero poparcia w regionie - więc zostanie wystrzelona z Lubelszczyzny, trafiając w polityczny niebyt. Palikot będzie miał z nią święty spokój, a mieszkańcy pozbędą się zacietrzewionej wicewojewody:) Będzie to nas kosztowało odrobinę wstydu przed Europą (wytłumaczymy dowcipami o blondynkach), ale sumując zyski i straty - Lubelszczyźnie wyjdzie to na dobre. Henia mój głos ma:) Pa, pa, pa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to się porobiło,wiwat Henia!Przecież to świetna strategia.O tym o czym piszecie w temacie Henia S.społeczństwo nie wie,pójdą ,zagłosują bo kobieta.I będzie Henia rżnąć damulę w Europarlamencie.Biedny tylko Włodzio Wysocki,nasz wybitny lanser kultry-kulturator,hihi,tak bardzo uwierzył w Palikota,a ten zrobił go w konia.Włodziu zbyt słabo wspieraleś posła,a widzisz Henia postarała się bardziej.Hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta pani psycholog znajdzie lepiej dobrego psychiatrę, bo moim zdaniem ona jest nienormalna. Mściwa, wredna i do tego paskudna!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tereska napisał:
Biedny tylko Włodzio Wysocki,nasz wybitny lanser kultry-kulturator,hihi,tak bardzo uwierzył w Palikota,a ten zrobił go w konia.Włodziu zbyt słabo wspieraleś posła,a widzisz Henia postarała się bardziej.
Co dała Palikotowi Henia, czego nie mógł dać Włodzio albo Łątka...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
homo napisał:
Co dała Palikotowi Henia, czego nie mógł dać Włodzio albo Łątka...?
Dupy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
A TEN ZALESKI TO TAKI W TECZCE GOŚĆ ,ON PRZECIEŻ NIE Z LUBLINA ,NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY COŚ DLA NAS ZROBIŁ ,CZY TU JUŻ LEPSZYCH NIE MA
Lepiej być z teczki niż z kosmosu. Kolego/koleżanko jesteś widzę wybitnie inteligentny/tna skoro uważasz że Zaleski nie jest z Lublina i nic nie zrobił. Wystarczy go wrzucić w google i coś się można o nim dowiedzieć, ma nawet stronę www. A spróbujcie tego Henia wrzucić - BMW Bierny, mierny ale wierny. Gratuluję PO, macie jeden głos mniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleks napisał:
Dupy!!!!
Jesteś pewny że oni nie mogli mu tego dać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
A TEN ZALESKI TO TAKI W TECZCE GOŚĆ ,ON PRZECIEŻ NIE Z LUBLINA ,NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY COŚ DLA NAS ZROBIŁ ,CZY TU JUŻ LEPSZYCH NIE MA
Nie mylcie ewentualnego spadochrona z PiS Zalewskiego z Prof. Zaleskim Posłem do Parlamentu Europejskiego, który przez 5 lat swojej kadencji w Europarlamencie zrobił więcej, niż pozostali razem wzięci. www.zbigniewzaleski.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest ta smutna kobiecina, która była radną w mieście ? Platforma w tym regionie na prawdę sięgneła dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lublinianin~ napisał:
Lepiej być z teczki niż z kosmosu. Kolego/koleżanko jesteś widzę wybitnie inteligentny/tna skoro uważasz że Zaleski nie jest z Lublina i nic nie zrobił. Wystarczy go wrzucić w google i coś się można o nim dowiedzieć, ma nawet stronę www. A spróbujcie tego Henia wrzucić - BMW Bierny, mierny ale wierny. Gratuluję PO, macie jeden głos mniej!
PANIE LUBLINIAN O INTELIGENCJĘ TO MARTW SIĘ ALE O SWOJA BO NIE ROZUMIESZ PYTANIA ZADANEGO WIELKIMI JAK WÓŁ LITERAMI CO ZROBIŁ DLA LUBLINA ,WIEŚ MNIE NIE INTERESUJE,CHCĘ DLA KOGOŚ ZAGŁOSOWAĆ ALE NAJCHĘTNIEJ NA TAKIEGO CO ZROBI COŚ KONKRETNEGO DLA TEGO MIASTA ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO dziekujemy za takiego kandydata.....Bravo PalikoT!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...