Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co tu wyjaśniać obejrzeć film i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do znacznej części rowerzystów powinno się strzelać bez ostrzeżenia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głośne tematy "prawa pieszego", "prawa rowerzysty" jakby to byli inni ludzie. A tak naprawdę to w tej grupie są Ci którzy maja problem z jazdą samochodem i poruszaniem się na drodze. Pewnie zaraz powiecie że wrzucam wszystkich do jednego wora. Ale szlak mnie trafia jak wchodzi tai cymbał na pasy tuż przed samochodem z celowo odwróconym ryjem w druga stronę. Nic tylko stanąć i przypierdolić pałą w łeb żeby mu spadły słuchawki od MP3 której słucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze są babcie z wnuczętami (pomimo mojego szacunku do starszych osó B), ale coś mnie trafia jak ładuje mi się pod koła babcia z wnukiem 30m od przejścia i jeszcze ma pretensje, że nie uważam i nie umiem jeździć, zazwyczaj odpowiadam, że rodzice malca będą wdzięczni, że babcia wychowuje wnusia na kamikaze, i nie będą ponosić kosztów wychowania, jak ten w młodym wieku nauczony głupoty zginie pod kołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy wmawianie nieudacznikom, że przez fakt samego usadzenia się w siodełku nabywają magicznych mocy, specjalnych praw i nietykalności względem świata ich otaczającego. Okolicznością tego wypadku jest porażenie mózgowe posiadacza roweru, który według schematu myślowego typowego rowerzysty wytworzył wokół siebie urojoną wizję rzeczywistości, w której on jest Panem szos i chodników i świateł i pierwszeństwa, a jak coś się stanie, to wina tych parszywych smrodzących aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu od urojeń wsiądź z d.. na rower i pojeździj trochę przekonasz się co potrafią dumni posiadacze prawa jazdy kategorii B jak baran C jak Ćwok i D jak debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...