Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej pieniędzy na drogi w Lublinie

Utworzony przez Marian, 30 czerwca 2012 o 16:27 Powrót do artykułu
A co z Bronowicami? Kiedy tam poprawicie chodniki i nawierzchnie ulic? Miały też być nowe światła na Krańcowej! Bilik skumał się z Żukiem i chodnik ma. Zapraszam pana prezydenta na Puchaczą lubelską wertepiankę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mówili że nie będzie juz asfalowych ścieżek rowerowych.A tu proszę jednak będą!
0
Światła na Krańcowej koło targu mają być we Wrześniu tego roku! Pisał o tym DW! Nie wiem po co te światła skoro można to przejście zlikwidować bo blisko jest do dwóch przejąć ze światłami! I tak ciągle w korkach trzeba stać w tym mieście a urzędnicy wolą 150 tyś wydać na światła mimo że do przejścia ze światłami jest max 200m! Zapamiętajmy to jak przyjdą wybory!
0
adam napisał:
Mówili że nie będzie juz asfalowych ścieżek rowerowych.A tu proszę jednak będą!
Kto mówił jak nikt nie mówił?
0
Kiedy w końcu więc remont ul.Łęczyńskiej?
0
PiS-man Łukasz B.. Tak właśnie działają ludzie pana przew. K.. Chodnik na ulicy domków nawet kosztem stadionu, to jest norma w tym ciemnogrodzie?
0
Jacek napisał:
Kiedy w końcu więc remont ul.Łęczyńskiej?
Na razie nie ruszy bo urzędnicy nabroili i myślą co z tym fantem zrobić.
0
dobrze byłoby aby władze Lublina zainteresowały się w końcu stanem nawierzchni ul. Kaskadowej bo to wstyd dla miasta że ma takie ulice.
0
Remont Łęczyńskiej pewnie zacznie się jeszcze w tym roku ale pewnie na pewno pod koniec tak jak była remontowana ul. Diamentowa połowę jednego roku a drugą połowę w przyszłym roku pozdro
0
Witam, wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety http://moje-ankiety....pond-28612.html i o ewentualne przekazanie dalej. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam:)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: