Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka wycinka drzew na Bronowicach. To Ratusz chciał zamienić działki

Utworzony przez ρяzємєк ℓєиιαк, 16 lutego 2015 r. o 10:43 Powrót do artykułu
Widzę, że te wszystkie osoby , które są obruszone wycinka same pewnie nie spędzają czasu na tym skwerze, bo nawet nie mają się gdzie tam dzieci bawić chyba , że na rowerze. Ja to jesttem zadowolona , ponieważ mieszkam niedaleko Berylowej i mam małe dziecko i fajnie , że w końcu bedzie szkoła może i przedszkole więc trochę porzydku dla młodych małżenśtw jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielone płuca!...ten skwer to zbiorowisko pijaków i psich kup, nawet gdy już wycieli drzewa żulernia na ławkach siedziała. Skoro radni, tudzież przedstawiciele naszej dzielnicy głosowali za...to po co to całe zamieszanie i afera mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej nie zagłosuję na Żuka, PO, Wspólny Lublin (czy jak się tam nazywają) i PIS. To skandal, że dopuścili do takiego barbarzyństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bulwersująca sprawa dotycząca łamania prawa ochrony przyrody na terenie lubelskiego ogrodu botanicznego: http://issuu.com/landschaftlublin/docs/01 http://issuu.com/landschaftlublin/docs/02 http://issuu.com/landschaftlublin/docs/prezentacja3 http://issuu.com/landschaftlublin/docs/prezentacja04  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że te wszystkie osoby , które są obruszone wycinka same pewnie nie spędzają czasu na tym skwerze, bo nawet nie mają się gdzie tam dzieci bawić chyba , że na rowerze. Ja to jesttem zadowolona , ponieważ mieszkam niedaleko Berylowej i mam małe dziecko i fajnie , że w końcu bedzie szkoła może i przedszkole więc trochę porzydku dla młodych małżenśtw jak ja.     Chyba coś ci się pokręciło . Gdzie  ul. Berylowa , a gdzie ul Krańcowa. Ty mieszkasz prawie w gm. Konopnica .
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to budowa kościoła "zwiększa atrakcyjność inwestycyjną terenu” ??? Szkoła, przedszkole i żłobek - tutaj się zgadzam ale ten kościół ??? - ciekawe kto to będzie finansował ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 i tu akurat Agata ma rację - wygląda że nic nie zostało usunięte chyba ktoś po prostu nie zauważył ze pojawiła się druga strona komentarzy... ... hmm osiągnąć coś w Lublinie to nie jest łatwa sprawa w najdrobniejszych czasem sprawach trzeba wyciągać cięzką artylerię pokaże wam to na przykładzie Czerniejówki - czyli rzeki której stanem się zajmowałem jako ostatnim lubelskim tematem we wrześniu ubiegłego roku na rzece tej utworzył sie korek  interwencje u miejskich urzędników dawały tyle co zazwyczaj czyli niech nas obywatel w tyłek ucałuje i spada kilka lat temu bardzo podobna sytuacja skończyła się powodzią która zalała pobliska ulicę Robotniczą ale kogo takie coś może obchodzić w urzędzie o tym że Lublin ma jakichś radnych jak wiecie ze sprawy z rzezią drzew na ZOR-ach można zpomnieć Zdziwi was może ale to właśnie ze sprawą tej rzekiwybrałem się na słynną już z filmiku internetowego ksenofobniczną agitkę zorganizowaną prze miejscową Wybiórczą i chjoć nie ma tego na filmiku dostepnym na youtube to temat rzeki tam poruszyłem Nic nie zostało usuniete, moge Ci to udowodnić.  ... wkrótce jednak miały być wybory postanowiłem to wykorzystać a tym bardziej było to możliwe że Komitet wyborczy wyborców Ruch Narodowy zaproponował mi kandydowanie od nich ... długo by opowiadć jak sprawa rzeki toczyła się dalej lepiej rzecz obejrzeć  tak to wyglądało na początku https://www.youtube.com/watch?v=ajQNtwVb53I potem dwu panów przez tydzień za pomocą grabek usuwało zator usunięcie go dało mierny efekt o czym starałem sie trąbić na lewo i prawo i w końcu nad Czerniejówka pokazał się cięzki sprzęt i pogłębił rzekę z tego też mam film tylko muszę go wzrucić wato go ogladnać bo pokazuje on jaki bywa koszt zwyciestaw nad inercją lubelskiego układu korupcyjnego jak go wzrucę to wklękję go tu  sami ocenicie https://www.youtube.com/watch?v=3tDe6mPATOI&list=UUrs44ToBWzfGEPqDWREJ9IQ jak widzicie wrzuciłem na filmiku tym nie ma jednak tego co było morałem całej tej historii musiałbym wrzucać kolejne filmiki - krócej będzie rzecz opisać otóż po prostu korzystająć z szerokiego wejścia jakie zostawiły maszyny do pogłębiania rzeki na działki dostali się złodzieje i zniszczyli drzwi w altance na działce mojej mamy ... nie zaskoczy was chyba że bicie sie o jakieś kolejne sprawy w lublinie na dłuższy czas wyparowało mi z głowy... Lubln naprawdę potrafi zainspirować - głównie do tego by trzymać się go z daleka... ... radnym jak wiadomo nie zostałem  i to chyba dobrze bo w końcu skoro wyborcy nie chcą takich ludzi jak ja a chcą takich jak obecni radni to widać tak ma być ;-) pzdr  
Ostatnio edytowany 16 lutego 2015 r. o 15:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A było nie głosować na tych radnych, bezradnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że dopóki ludzie nie chwycą za siekiery, to porządku w tym kraju nie będzie. Na każdym kroku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że dopóki ludzie nie chwycą za siekiery, to porządku w tym kraju nie będzie. Na każdym kroku...
 trzeba by tymi siekierami wysiekierować bardzo wielu ludzi... już krew jednego wysiekierowanego zalałaby oczy na tyle by stracić wzrok co dopiero mówić tych tysięcy skorumpowanych żuczystów ... tu nie siekierą trzeba tylko głową z uporem i konsekwentnie aczkolwiek oczywiście taczka i wywózka Zuka na wysypisko smieci byłaby nadzwyczaj wskazana  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak przy okazji kto zadzwoni do dziennika i zapyta ile biorą w łapę od skorumpwanych aferałów? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/99999999/ARTYKULYSPONSOROWANE/150219869 a gdyby znikło to fotka moi mili gazety opłacone przez aferzystów też są skorumpowane i nie liczcie że informacje które przekazują są prawdziwe ;-) robią was w konia i biorą za to kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jeden wielki skandal! Na miejscu mieszkancow zaprosilabym telewizje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie przypadek, że radni reprezentujący dzielnicę Bronowice zagłosowali za zamianą działek z developerem - wieczorem te jak to nazywacie 'płuca Bronowic' zamieniały się w miejsce libacji alkoholowych, krzyków i awantur. I ja się niezmiernie cieszę, że problem zostanie rozwiązany a przy okazji zbudują nam w dzielnicy dodatkowe place zabaw.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja kłamie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm zależy jak która... telewizja to dobry pomysł - jest kilka programów interwencyjnych które chętnie zrobią sobie szoł z opowieścią o korupcji lubelskich władz... czemu by nie? ba można by opowiedzieć o skorumpowaniu mediów lokalnych też ;-)
Ostatnio edytowany 16 lutego 2015 r. o 18:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Gąbka, a może wystąpimy o wycinkę drzew na Mickiewiczu, lub na któryms osiedlu co pan "zarządza" ??? Zgodzi sie pan ???? w zamian dostanie pan pole gdzies koło Motycza ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A było nie głosować na tych radnych, bezradnych.
ale to poprzednie dziady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No co za cholery jedne...!  ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się tak zastanowić to każde mieszaknie w sąsiedztwie straciło na wartości kilkanaście tysięcy winę za to ponosi miasto i trzeba sie starać o odszkodowanie kto wie może się zastanowić nad pozwem zbiorowym... to spora kasa w końcu a razem łatwiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pokażą protokół z tego glosowania o zamianie działek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...