Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka wycinka drzew w Lublinie. Tną dopóki PiS nie zmieni ustawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2017 r. o 12:39 Powrót do artykułu
Tylko że prawda jest taka ze większość tlenu( i tutaj mówię o produkcji światowej) produkują ... glony i algi w morzach i oceanach. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 lut 2016 - W okolicy Górek Czechowskich w Lublinie wycięto już ponad 900 drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, bo kto to widział, żeby ludzie chcieli inwestować. Przewraca się w głowach temu bydłu. Pewnie jeszcze by się im zachciało bogacić, a to dopiero jakieś protestanckie herezje. Władza wiele lepiej a chamy słuchać i nie rezonować. Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 kwietnia 2016 - Zaczęło się od pośpiesznej wycinki kilku tysięcy drzew . Jeszcze przed zamknięciem ul. gen. Ducha na sąsiadujący z nią skraj Górek wjechał ciężki sprzęt... opozycja siedziała wtedy cicho?! DLACZEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i baaaaardzo dobrze. w końcu liberalna ustawa! a komuchy kwiiiczą głośno :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasom kopara opadła, że nikt ich o pozwolenie nie prosi ?! No to ZAYEFAJNI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej nowych drzew by powstawało gdyby ludzie mieli gwarancję, że w przyszłości będą mogli je swobodnie wyciąć. Wtedy warto zasadzić drzewko bo i cień i ładnie wygląda i jakąś tam wartość gospodarczą będzie miało po wycince. Ale to się nie mieści w głowie socjaluchom, którzy mają kontrolę i zamordyzm we krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam w d... pis ale w tej sprawie akurat mają rację. Szkoda tylko, że zaczynają tchórzyć i się wycofywać pod naporem imbecyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić socjalistów na Sołowki gdzie ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchy Zandberga won! Tylko wolny rynek i kapitalizm źródłem dobrobytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zabraknie powietrza i tlenu to wtedy będą myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płącę podatki to niech państwo sadzi drzewa na swoich gruntach a nie wchrzania się w nieswoje. Mój dom moją twierdzą. Jak coś zasadziłem to mam prawo wyciąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko niedouczony idiota nie rozumie, że większość tlenu i tak produkują oceany a kompleksy leśne tylko te znaczące jak puszcza amazońska czy syberyjska tajga. Prawie cała Polska była pokryta puszczą pierwotną ponad tysiąc lat temu! I co, udusiliśmy się? Przyroda sama się reguluje. Zabij się głąbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wycinali drzewa na skwerze między Spokojną a Wieniawską i na rogu Krańcowej z Męczenników Majdanka to nikomu nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pejo - pamięta go ze studiów, niezły przypał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tylko niedouczony idiota nie rozumie, że większość tlenu i tak produkują oceany a kompleksy leśne tylko te znaczące jak puszcza amazońska czy syberyjska tajga. Prawie cała Polska była pokryta puszczą pierwotną ponad tysiąc lat temu! I co, udusiliśmy się? Przyroda sama się reguluje. Zabij się głąbie.
Otóż to! 10/10 Ale ekozjebom nie przetłumaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co kogoś obchodzi moja ziemia z drzewami. mam ochotę to wycinam, nie przeszkadzają mi drzewa to zostawiam bardzo dobra ustawa tak trzymać. wcześniej to tylko cwaniacy co sobie załatwili wycinali drzewa, teraz wolnoć tomu w swoim domku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm. Jak był czarny protest to kobiety krzyczały, "moja macica - moja sprawa". A teraz gdy chodzi o cudze drzewo na prywatnej działce, wszyscy krzyczą że nie wolno. A ja jestem zadowolony w tej zmiany przepisów. Kto chce zachowuje swoje drzewo, kto nie chce ten je wycina. Na mojej nieruchomości rośnie ponad 30 dużych drzew. Ile było załatwiania papierów aby wyciąć 3 wchodzące już na dach domu. Wreszcie załatwiłem i po wycięciu co, posadziłem 4 nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłoby popłochu z wycinaniem,gdyby za rządów obecnej opozycji,która najwięcej drze za TVN-m mordę było normalnie.Tak jak jest teraz.Każdy by wyciął tyle ile potrzeba,bez obawy,że jutro ustawa się zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu występowałem do gmin o pozwolenie,które dostałem bez problemu.Straciłem sporo czasu ja i urzędnik,który zemścił na tamtą ustawę.Dzisiaj bym wyciął bez zbędnych papierków.Taka różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...