Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka wycinka drzew w Lublinie. Tną dopóki PiS nie zmieni ustawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2017 r. o 12:39 Powrót do artykułu
Wycie postkomuchow bardzo nas raduje. TAK 3MAC PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja działka i wszystko na działce. W USA to fundament państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej jak kto naprawde potrzebował wyciąć to załatwił w urzędzie i wycioł. A teraz to anarchia jak cholera. Za moment obudzimy się na pustyni ze smogiem. Wieśniaki wszystko co się da spalić wytno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiwat wlasnosc prywatna, precz z komuna, komunisci niech kupuja sobie dzialki i zadrzewiaja na potege, wolnosc!!! a tam gdzie wasze bloki rosly kiedys drzewa, wyprowadzic sie na pustynie, budynki wyburzyc, zasadzic las.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolność wolnością, ale przyroda stanowi dobro wspólne, nawet jeżeli jest na prywatnej działce. Własność prywatna nie oznacza samowoli. Np. jezeli zaparkuję samochód na czyjejs działce bez zgody właściciela, to ten nie ma prawa go zniszczyć, tylko musi zgłosić sprawę policja albo straży miejskiej. Podobnie powinno być z wycinką drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za komuny to przynajmniej w kraju był pożądek i wszyscy mieli robote. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że każdy może wycinać drzewa na swojej działce. Tak powinno działać prawo własności. W USA na swojej własności możesz robić wszystko. U nas prawo własności jest tylko pozorne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby dlaczego mamy małpować USA? To że gdzieindziej jest inaczej to nie argument.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie w USA stare i duże drzewa rosnące 1metr od ściany domu nikomu nie przeszkadzają ! ani obsadzone uliczki i konary wystające nad drogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś w Polsce elity , szlachta , magnateria sadziły drzewa, zakładały parki. plebs natomiast tylko patrzył jak ukraść drzewo z pańskiego lasu i wyciąć . chłop żywemu nie przepuści. i tak już zostało , z tą różnicą , że plebs przeniósł się do miasta i tnie co popadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teren po jednostce wojskowej, te wały które widać na zdjęciach osłaniały zbiorniki paliwa, dawne dzieje jw1712 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym jest problem? Drzewo rośnie na mojej działce i jeśli jestem jej właścicielem, powinienem móc zrobić z nim co mi się żywnie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 1 marca jest okres lęgowy ptaków. Koniec z wycinaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W czym jest problem? Drzewo rośnie na mojej działce i jeśli jestem jej właścicielem, powinienem móc zrobić z nim co mi się żywnie podoba.
Masz 100-000% RACJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki PIS można wyciąć wszystkie drzewa na swojej działce, drewno sprzedać a teren też sprzedać deweloperowi. Każdy z nas może w ten sposób być bogatym, a to dzięki PIS. Rżnijmy ile się da, bądźmy bogaci chwalmy PIS, bo to Pan Jarosław Kaczyńskim sprawił że staniemy się lepsi i bogaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można pi eprzyć o prawie własności ale prawda jest taka, że polactwo trzeba twardzo trzymac za tewarz i nie pozwalac zadużo. Jak się poluzuje tak jak tera z wycinkął, to wytno wszystko. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejaśniło się też w okolicach mostu kolejowego przy ulicy Janowskiej. Poznikały drzewa jakie tylko tam rosły. Od paru dni leży drewno i obsuwa się na dziurawą nawierzchnię drogi. Uważajcie na ten odcinek bo o wypadek nie trudno gdy taki konar wejdzie pod koła i rozwali miskę olejową...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było dobrze pomyśleć na kogo się głosowało a nie teraz płakać i mówić że to nie ja ,przeciętnie 80 lat na odbudowę drzewostanu i nie płakać że jakiś smog nas atakuje bo już nic nie pomoże , może ostrzeżenie przy następnych wyborach a było już tak fajnie płakać płakać i płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy lidlu na Jana Pawła tez wczoraj szaleli z piłą. Jakoś do tej pory nikt nie krzyczał '' moje drzewo moja sprawa!''.... aż tu nagle właściciele sie poznajdowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzednio też można było ogołocić okolicę z drzewostanu za odpowiednią opłatą odpuszczenie win faryzeusze z po i psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...