Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Duda - proszę wskazać w jaki sposób Pan nabył stopień sierżanta/sierżanta rezerwy? Przeglądając internet zauważam, że przedstawia się Pan/Przedstawiają Pana w zamienny sposób - sierż /sierż.rez .Nigdy nie widziałem u Pana na zdjęciach odznaki ukończenia szkoły podoficerskiej ! Czy po przeszkoleniu wojskowym dostaje się od razu stopień sierżanta? Brzydko mi to pachnie, mam nadzieję, że służby zmonitorowały ten stan!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem po SPR-88 ,te padalce co rozbroiły Polske zamiast wzorem np.Isaraela stworzyć porzadny militarny odpór dla wschodniej sfołoczy ,porobiły jakieś gówniane nsr-y ,dla starych byłych trepów na emeryturze,stateczek "gawron" co kosztował 10 mld zł ,co jest najdroższym złomem w XXIw(jakoś cicho o tym gównie-może ma zaskoczyć kacapie jak wyskoczy za cypla helskiego hehe,owszem jest czas ochotników ,ale w samobójczym wydaniu z granatami wokół pasa,co za gówniany kraj sie porobił,ale jak każdy prezydent to denty pacan był,znów niewola bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pierwszy ucieknę z tego pięknego kraju, raju dla bandytów i przestępców, gdzie uczciwie pracujący człowiek musi jeb..ać do 67 lat a jak przejdzie na emeryturę to dostanie 300 zł a ci co nigdy nie skalali sie uczciwą pracą pławią się w luksusach. Cześć bohaterom poległym za ten kraj bo w grobach się przewracają jak widzą gdy sprzedają nasz kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie MONowskie pomysły nic nie znaczą. Jak już wcześniej napisałem aby to wszystko zagrało jak powinno Polska powinna być państwem demokratycznym. Na stan dzisiejszy w razie W ruski wszystkich powystrzela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Duda - proszę wskazać w jaki sposób Pan nabył stopień sierżanta/sierżanta rezerwy? Przeglądając internet zauważam, że przedstawia się Pan/Przedstawiają Pana w zamienny sposób - sierż /sierż.rez .Nigdy nie widziałem u Pana na zdjęciach odznaki ukończenia szkoły podoficerskiej ! Czy po przeszkoleniu wojskowym dostaje się od razu stopień sierżanta? Brzydko mi to pachnie, mam nadzieję, że służby zmonitorowały ten stan!
wszystko będzie monitorować, po zdjęciach samochodów bądź dzwięku tłumnika będziecie sprawdzać czy jest sprawny technicznie? :) Jeśli chłopaki jeżdżą na jednostki wojskowe, a mimo to dalej te mundury noszą to może logika nakazuje myśleć że jest to legalne? :) Pozatym nawet jeśli jest to błąd (nie znam etymologii powstania artykułu) to czy za błąd dzienikarza powielany odpowiada osoba która została tak a nie inaczej opisana? :) śmieszny kraj...policyjny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko będzie monitorować, po zdjęciach samochodów bądź dzwięku tłumnika będziecie sprawdzać czy jest sprawny technicznie? :) Jeśli chłopaki jeżdżą na jednostki wojskowe, a mimo to dalej te mundury noszą to może logika nakazuje myśleć że jest to legalne? :) Pozatym nawet jeśli jest to błąd (nie znam etymologii powstania artykułu) to czy za błąd dzienikarza powielany odpowiada osoba która została tak a nie inaczej opisana? :) śmieszny kraj...policyjny..
    Normalnie w wywiadach tak się przedstawia Jegomość, więc nie można tu mówić o błędzie czy powielaniu. Kilka słów od samej osoby rozwiałoby wątpliwości, które jak widać po głosach - są duże (i sama nie wiem co o tym sądzić).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie  do WKU zgłosiło się 30 chętnych w 2 tygodnie..... Lublin miasto ok. 380 tyś. mieszkańców. Ciekaw jestem jak w innych miastach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmienia to jednak faktu że każdy polski mężczyzna powinien bronić swego kraju ,swoich bliskich ,polskie kobiety i dzieci.Nie bronimy rządu który i tak spieprzy za granicę w razie w a bronimy polskich tradycji,polskiej kultury a przede wszystkim Narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondziu zadam proste pytanie. Czym ma bronić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmienia to jednak faktu że każdy polski mężczyzna powinien bronić swego kraju ,swoich bliskich ,polskie kobiety i dzieci.Nie bronimy rządu który i tak spieprzy za granicę w razie w a bronimy polskich tradycji,polskiej kultury a przede wszystkim Narodu.
jeżeli rząd spieprza z kraju to co innego nam pozostało? a jak spieprzy to po wszystkim nie ma powrotu jak niektórzy bohaterzy jak św. p. Pan Prezydent na uchodźctwie co to za prezydent co spieprza z kraju gdy mordują jego obywateli - pierwszy powinien nastawić łba i to byłby prezydent a nie na uchodźctwie a po wszystkim wielcy qrwa bohaterowie 4000 km od granic!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miastem 380 tysięcznym? Żarty sobie tam robicie. 200 tysięcy to tam jest studentów. Wystarczy ze sobie wyjada i Lublin staje się wiochą zabitą dechami. Wystarczy spojrzeć i porównać ruch na ulicach w zwykły dzień oraz w taki w którym studenci wyjezdżaja na święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miastem 380 tysięcznym? Żarty sobie tam robicie. 200 tysięcy to tam jest studentów. Wystarczy ze sobie wyjada i Lublin staje się wiochą zabitą dechami. Wystarczy spojrzeć i porównać ruch na ulicach w zwykły dzień oraz w taki w którym studenci wyjezdżaja na święta.
gościu- co tu robisz w "wiosze zbitej dechami"- nie brehaj na NASZE MIASTO ,tylko wracaj do swojej "stolycy"  P.s. pewnie jesteś jakiś nepotek podwieszany lub holowany, któremu praca w NASZYM LUBLINIE życie uratowała, bobyś dalej jaka kołysał bykom w PGR-ze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w waszym Lublinie? A to przypadkie nie w Lublinie chłopak chciał skoczyć z żurawia za brak wypłaty? I ty mnie tu śmiesz gadać farmazony o pracy i lubelskich pracodawcach? Cymbale ty jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będziemy bronić prze najazdem niemieckie fabryki, cementownie , ciepłownie , markety , huty należące do zagranicznych właścicieli i takie same banki ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie było jak za Hitlera gdy pewien rolnik wysłał do Adolfa podziękowania za rozgonienie urzędniczej chołoty. Ciekawe czy ktos by tak do Putina napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miastem 380 tysięcznym? Żarty sobie tam robicie. 200 tysięcy to tam jest studentów. Wystarczy ze sobie wyjada i Lublin staje się wiochą zabitą dechami. Wystarczy spojrzeć i porównać ruch na ulicach w zwykły dzień oraz w taki w którym studenci wyjezdżaja na święta.  
  Lublin 340 tys + Swidnik ok 50 tys + studenci daje ponad 400 tys ale miejscowcych studentów i tak jest wiecej niż przyjezdnych, których jest moze z 30 tys więc nie pitol frustracie życiowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pierwszy ucieknę z tego pięknego kraju, raju dla bandytów i przestępców, gdzie uczciwie pracujący człowiek musi jeb..ać do 67 lat a jak przejdzie na emeryturę to dostanie 300 zł a ci co nigdy nie skalali sie uczciwą pracą pławią się w luksusach. Cześć bohaterom poległym za ten kraj bo w grobach się przewracają jak widzą gdy sprzedają nasz kraj
  to samo i ja, nie dosyć, że mnie pieprzony "kraj" okrada przez 36 lat, bo po 36 latach pracy mam 1400 zł to jeszcze mam bronić tych złodziei, o nie, ja pieprze, zabieram rodzinę za granicę a niech walczą ci z rodzinami co żyją jak pączek w maśle, bo moja rodzina razem ze mną mało nie zdechniemy ale z głodu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pójde czemu nie. Będę w 2 rzedzie za Kulczykiem jak da komende "za mną" to nie ma sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBRONA TERYTORIALNA :D :D są to dzieci i starsi bowiący się w asg nie majac pojecia i styczności z bronią palną tylko z zabawkami na kulki a to jest rużnica dac im bron palna to by sie na wzajem powybijali inaczej rozkłada się replike asg a inaczej prawdziwą nie umią samoobrony nie maja zadnych szkolen z wojskiem no ale cuż nie ma to jak OBRONA TERYTORIALNA WKONCU :D
Mało wiesz a kłapiesz ozorem. Szkoda że biegają z replikami broni,a nie strzelają do siebie z ostrej. Organizacje takie jak FIA mają regularne szkolenia na poligonach wojskowych z zawodowymi instruktorami wojskowymi włącznie z przeszkoleniem strzeleckim. Także zanim coś napiszesz dowiedz się więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała tym którzy na własną rękę próbują coś robić, a nie jak Wy szykują już torby i bilety. Lepiej tu walczyć o swój skrawek ziemi i rodzinę, niż za granicą pracowac na zmywaku i chalić się jak to jest tam kolorowo. Bóg - Honor - Ojczyzna --pamiętacie jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...