Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiosną wrócą loty z Lublina do Rzymu

Utworzony przez ghost, 10 stycznia 2015 o 18:51 Powrót do artykułu
Po co?. Wolę na tej łące którą niektórzy nazywają lotniskiem świstaki perełkowe. Dzięki tym świstakom Świdnik był znany w całej Europie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dzięki lotnisku możesz zwiedzc Ty cału Świat i poznawac ŁBIE
0
Ciekawe czy świat chce poznać Ciebie.
0
Proponuje wykupic bilety dla wlodarzy Swidnika i wyslac ich ...  gdziekolwiek, aby tylko daleko stad!
0
Tymi Fokkersami boje sie latać. Lepiej wylecieć z Warszawy LOTem i z powrotem...
0
Daruj sobie takie obrażające texty.
0
Chciałem dziś zarezerwować i nic... Wybrabem Ryanair z Modlina.. Sorry...
0
ciekawe czy też powrócą loty do Wrocławia eurolotu zawieszone na okres zimowy
0
Nic już nic wróci...
0
A ja leciałem w sierpniu do Rzymu z Lublina i było naprawdę spoko :) Nie ma się czego obawiać, trzeba się tylko cieszyć, że połączenie wraca ;)
0
4 osobowa rodzina   lublin rzym = 2948 zł  - carpatair   rzeszów rzym = 1527zł  - eurolot   bez komentarza
0
a co z Dublinem kłamczuszki ???????
0
Na Dublin to się chyba nie doczekamy.A co gorsze przez Stansted tez już przylecieć nie można ,od kwietnia przynajmniej,bo samoloty do Lublina wylatują ok.7-ej rano i z Dublina niczym nie zdążysz.
0
Do Tomka;Tylko jest mały szczegół Rzeszów-Rzym Euro Lotem już nie wróci!
0
Jezeli Rzym ma wrócić to dlaczego lotnisko nie informuje o tym , zaktualizowali rozkład lotów wyrzucili Warszawe a o Rzymie nic. Szanowna redakcjo chyba nie podajecie sprawdzonych informacji ?
0
Nic nie wroci!!!! Carpatair sie wycofał....
0
4 osobowa rodzina lublin rzym = 2948 zł  - carpatair rzeszów rzym = 1527zł  - eurolot Z komentarzem : Eurolot bye,byeI co wielbicielu Rzeszowa?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: