Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A u mnie w firmie jak jakaś baba nie przyjdzie w poniedziałek to wyciągam pełne konsekwencje służbowe. Uprzedzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Branie urlopu żeby strajkować. Dobre sobie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis i tak zagłosuje jak mu kawaler z żoliborza podyktuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zawiesiłem u mnie w firmie wszystkie urlopybw poniedziełek. Firma nie burdel. Jak sie której nie podoba to mam 10 chętnych na każde miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gimnazjalistom", nie "gimnazjalistą", nieuku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje tym kobietom takiego szefa co o swych pracownicach mówi baby, widać jaki ma szacunek do kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja zawiesiłem u mnie w firmie wszystkie urlopybw poniedziełek. Firma nie burdel. Jak sie której nie podoba to mam 10 chętnych na każde miejsce.
Obyś się nie przeliczył, byli tacy to tak mówili a dziś mają problemy kadrowe.Więcej szacunku i pokory panie pracodawco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kk napisał:
Gdyby moje życie było zagrożone z powodu ciąży to chcę mieć prawo wyboru,czy chcę urodzić czy nie
Jestem przeciw aborcji ale w przypadku powikłań kiedy kobieta ani płód nie doczeka rozwiązania w celu ratowania życja powinna mieć możliwość przerwania ale tylko w tym przypadku. Natomiast kary mogą spowodować że lekarz odmówi leczenia nawet grypy u kobiety ciężarnej w obawie przed więzieniem bo może poronienić nawet po zwykłej tabletki na przeziębienie. Chyba nie oto chodzi. Natomiast panie które tak walczą o prawo do nieograniczonej aborcji powinny wiedzieć że zamiast zabijać lepiej się  zabezpieczyć a jeśli ktoś nie chce dziecka to się wyserylizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam dzieci i miec nie bede wiec w pracy bede :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Janda pomyliła a redaktor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy z takim samym zapałem wyjda na ulice protestowac przeciwko CETA, czegos co dotyczy wszystkich ludzi a nie promila społeczenstwa (kobiet których ciąza bedzie z gwałtu czy zagrozona)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jeszcze będą rozdawać piz.ę to będzie się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze skoro darmozjady co zwą się piłkarzami ha ha ha Motoru dostaną dofinansowanie to i Górnik też niech coś dostanie od miasta nawet za promocję koziego grodu jutro na antenie EUROSPORT 2 jak się nie mylę będzie transmisja meczu z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję, żeby sprawcy niechcianych ciąż - faceci - szli do więzienia za aborcję. Dlaczego to tylko kobiety mają iść do więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest baby nie dajmy sie bo pisowcom wali na mózg, nikt im nie karze usuwać jak nie chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten aliomanciarz z kim konsultuje??? Z petru a moze z innym poprańcem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy manifestacja dzieci? A nie, nigdy - one nie żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu scierwa z prolajf chca smierci doroslych kobiet? to tak wyglada "ochrona zycia"? a i jeszcze popieranie kary smierci... no scierwa i debile. dokonajcie eutanazji w szwajcarii, polki beda szczesliwsze bez was :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś morduje z premedytacją drugiego człowieka a tak mamy w przypadku aborcji winny jest najwyższej kary. Tak się składa że w przyrodzie wszystko dąży do "constans" wszystko musi się wyrównać, jeżeli ciału fizycznemu damy energię to te ciało musi je oddać, inaczej jeśli rzucimy kamień to on spadnie, podobnie jest w filozofii. WIĘC OSTRZEGAM TE BIEDNE KOBIETY PRZED SPRAWIEDLIWOŚCIĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...