Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Córkę trzeba dobrze wychowywać, żeby wiedziała, co dobre a co złe i szwendała się byle gdzie z byle kim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa..masz.....napewno... na allegro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kobiety to bestie bo nawet zwierzęta tak się nie zachowują. eśli ktoś morduje z premedytacją drugiego człowieka a tak mamy w przypadku aborcji winny jest najwyższej kary. Tak się składa że w przyrodzie wszystko dąży do "constans" wszystko musi się wyrównać, jeżeli ciału fizycznemu damy energię to te ciało musi je oddać, inaczej jeśli rzucimy kamień to on spadnie, podobnie jest w filozofii. WIĘC OSTRZEGAM TE BIEDNE KOBIETY PRZED SPRAWIEDLIWOŚCIĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej firmie nie pracuje żadna kobieta i tak pozostanie. Gdyby taka wzięła dzień urlopu na jakiś protest to bym babę zwolnił; powód zawsze się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pisorki beda pracowac w poniedzialek, bo niektore na forum dyzuruja cały czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak się patrzę na te twarze to sama jestem za aborcją...
pokaz swoja, zebysmy sie wszyscy mogli posmiac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A u mnie w firmie jak jakaś baba nie przyjdzie w poniedziałek to wyciągam pełne konsekwencje służbowe. Uprzedzam.
to w termach w toruniu tez niewiasty pracuja, straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kobiety powinny decydowac w sprawie aborcji a nie politycy ja jestem za aborcja w obecnym prawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy nadzieję, że będą na tyle rozsądne i ustalą między sobą sposób strajkowania Ten cytat mówi sam za siebie. Nie są rozsądne, bo siebie nienawidzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiem, dlaczego spada czytelnictwo Dziennika Wschodniego. Jak sie zajmujecie rozdmuchiwaniem problemu, korego nie ma i podsycacie kobiety do nienawiści wobec swoich dzieci, to sie nie dziwcie. Nie wpisujcie się w linię wrogów życia. Najpierw etyka potem technika, najpierw być, potem mieć. Nie dziwcie się, że ktoś was potraktuje kiedyś, jak wy traktujecie swoje dzieci. Naprawdę, większośc ludzi w Polsce jest za życie. Ta śmiertelna akcja tylko to potwierdza. I jeszcze dajecie się manipulować. Nie będę pisał przez kogo. To widać - po twarzach. Szkoda Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...