Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wkrótce zniknie 200 drzew i 18 budynków. Przebudują drogę w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2018 r. o 21:21 Powrót do artykułu
Ta trakcja to tam potrzebna jak w d*pie drzazga. Żuk to ma hopla na punkcie trolejbusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trakcja trakcją, ale to rowerowe park&ride to są opary absurdu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ta trakcja to tam potrzebna jak w d*pie drzazga. Żuk to ma hopla na punkcie trolejbusów
 Autobusów też. I prawidłowo. Gorzej gdyby miał hopla na punkcie samochodów bo to by znaczyło, że jest kiepskim prezydentem, bez wyobraźni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorośnij! napisał:
Dziennikarze nie zrozumiejo... bo nie są rzetelni... zaraz sie ktoś odezwie, że tak trzeba bo wszystkim nam potrzeba tej przebudowy i pętli autobusowej na 50 autobusów i kolejnej wypożyczalni rowerów..tjaa. A wystarczy udac się kawałek dalej i zobaczyć jak wyglądają przebudowy w gminie Niemce... bez ZBĘDNEJ wycinki drzew, remont ulicy, budowa chodnika, wszystko dla dobra ludzi, bez NIEPOTRZEBNYCH wywłaszczeń czy wyburzeń. Można? Można. Tylko trzeba być GOSPODARZEM a nie cwano-wizjonerem, który uważa, że rządzi Pekinem
 W punkt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co rozbudowywać trakcję trolejbusową jak za 5 lat będą elektryczne autobusy ? Poparzcie jak inne miasta wymieniają tabor. Wyrzucanie kasy w błoto i szpecenie miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olol napisał:
bleee napisał:
Wiem, że chciałeś zabłysnać ale wyszukaj sobie czyj to cytat, resztę mam nadzieję do kupy poskładasz.
a ty drugi mądry. dla waszej informacji: mówi się "tonący BRZYTWY się chwyta". geniusze siebie warci...
 Boze co za idiota, tłumacz mu a on swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieski pisowskie szczekaja - karawana jedzie dalej, brawo panie prezydencie, ma Pan poparcie większośći Lublinian, tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem tytuł artykułu i już myślałem, ze przyjezdza do nas Szyszko - najwiekszy kornik Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosicie wrażenie, że im bardziej Lublin sie rozwija i zbliżaja sie wybory tam bardziej klakierzy prezesa wyją na forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
Trakcja trakcją, ale to rowerowe park&ride to są opary absurdu...
Zgniły zachód wymyślił a my to kopiujemy tak być nie może  - zróbmy po naszmu furmanka park & ride, najlepiej na bani, bo na trzezwo to strach u nas wyjeżdzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EKOBUS napisał:
Po co rozbudowywać trakcję trolejbusową jak za 5 lat będą elektryczne autobusy ? Poparzcie jak inne miasta wymieniają tabor. Wyrzucanie kasy w błoto i szpecenie miasta.
Pomyśl baranku to nie boli - trakcja trolejbusowa jest w Lublinie od ponad 60 lat, jest sukcesywnie rozbudowywana, zwłaszcza ostatnio dzięki duuuuużym dotacjom unijnym w każdym kierunku miasta. Są skladane trolejbusy na miejscu, część idzie na eksport, ludzie mają pracę.  A teraz nie zerwijmy całą instalację, wywalmy w błoto miliony bo ty przeczytałeś, że kiedyś mają jeździć elektryczne autobusy - no brawo ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co za banda, nawet drzewa im przeszkadzaja, w lublinie bedzie tylko klepisko
Ja też się bałem, że to Szyszko ze swoją świtą, na szczęscie to tylko kolejna dawno zaplanowana w tym miejscu inwestycja w rozwijającym się mieście Lublin - z takim gospodarzem daleko zajdziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak jest kuepskim prezydentem bez wyobraźni. Kto mądry, ten wie, dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że PRD Lubartów to robi - pamiętam ile czasu zajęło im przebudowanie skrzyżowania Głęboka/Filaretów - oby teraz poszło to sprawniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otto napisał:
I tak jest kuepskim prezydentem bez wyobraźni. Kto mądry, ten wie, dlaczego.
  Kto ci kazał na Dude głosować, teraz cierp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś w tym miejscu nigdy korków nie było, no ale jak mozna wydac kasę na poszerzenie to trza robic.. kosztem domów ludzi (ten co pisze, że mieszkają w pasie drogowym niech się schowa..)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne po co poszerzać ulice w mieście, po co ma być bezpieczniej, zawsze można postawić jakiś pomnik smolenski albo zmienić parę nazw ulic - to się nazywa rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogratulować projektantowi tej rozbudowy - chyba długo musiał myśleć nad tym projektem, bo tak beznadziejnego projektu to jeszcze nie widziałem, pogratulować również Zarządowi Dróg i Mostów oraz Urzędowi Miasta, że zatwierdzili taki projekt, ale cóż widocznie żaden ważny urzędnik przy tej ulicy nie mieszka, ani żaden radny/polityk, a zwykły szary człowiek się w tym nie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu te drzewa przeszkadzały? Cień był latem, a teraz co? Kiedy ten Żuk przestanie wycinać drzewa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...