Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Władze LSM pod lupą prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2017 o 17:42 Powrót do artykułu
na starość w pierdlu nie będzie miał źle, bezpłatna opieka lekarska, na wypiski kasy nie zabraknie jak sanatorium, tylko opalenizna kraciasta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
windy, układanie kostki... oj wiele rzeczy jest dziwnych...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Jak informuje prokuratura, śledztwo ma bardzo szeroki zakres. Dotyczy nie tylko spraw finansowych, ale i podstaw działania LSM. Prokurator ma wyjaśnić m.in., czy prezes pracujący bez zgody radny nadzorczej działa legalnie. Śledczy sprawdzą także informacje dotyczące bezumownego wynajmowania i dzierżawy spółdzielczych nieruchomości. – Jeden z wątków postępowania dotyczy również zatrudniania w spółdzielni i związanych z nią spółkach osób personalnie powiązanych z prezesem LSM – dodaje prokurator Czekaj. – Wyjaśnienia będzie wymagała również kwestia zgodności z prawem oświadczeń majątkowych prezesa."  ....  ciekawe co na to wszyscy klakierzy Prezesa Jana Gąbki, którzy od 2 miesięcy bronili go jak Kmicic Częstochowy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wreszcie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"– W ramach śledztwa zaplanowano bardzo szeroki zakres czynności. Ich przeprowadzenia zleciliśmy policjantom z IV komisariatu w Lublinie – dodaje prokurator Czekaj." .... IV Komisariat w Lublinie znajduje się na ul. Zana 45 (na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej LSM). Prokuratura nie mogła znaleźć śledczych z innych komisariatów ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może Prokuratura powinna przyjrzeć się pozostałym Spółdzielniom jak Czuby czy Czechów ??? W tych "molochach komunizmu" "śmierdzi" od lat......!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
docieplanie budynków przez tą samą firmę od dekady czy dłużej ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gościu ma takie znajomości i plecy w całym Lublinie, albo i do wioski z której pochodzi, że mogą go cmoknąć. Sam grunt na którym stoi komisariat został oddany przez niego pod jego budowę. Znajomości wśród papug. No i wiadomo mieszkaniówka i lokale to chodliwy towar, a rąsia rąsie myje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja bym sprawdziła za jaką cenę kupił lokal na Krasińskiego i przede wszystkim jakim prawem, co on sam sobie dla siebie "biznes" pobudował za nasze pieniądze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I specjalny cennik mieszkań dla znajomych przeseunia obowiązuje w tej spół-dzielni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze należałby przejrzeć sąsiednią spółdzielnię na czubach gdzie Burski z Zielińskimi tańcuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wczoraj ze strony internetowej LSM-u została usunięta informacja o przetargu na ustanowienie prawa odrębnej własności (czyli kupno) mieszkania na ul. Balladyny. Zarząd LSM-u w nowej informacji poinformował, że unieważnił ten przetarg. Chyba z tego wynika, że obecny Zarząd długo już nie popracuje na swoich stołkach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezes LSM Jan Gąbka zna pewnie (z racji swej funkcji) większość policjantów pracujących w IV komisariacie przy ul. Zana. I oni teraz będą przeprowadzali czynności wobec Spółdzielni LSM ? Dobre.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kiedy Ta nasi chodakowa prokuratura weżmie się za podwyżkę opaty za wywóz śmieci? Łysoń ze swymi "dobrodziejami" podniósł kilka l;at temu stawkę o 67% plus i ma Tych co uczciwie płacą w nosie. Obiecywał pod każdym blokiem pojemnik na suchą frakcję i ... Mijają lata a pojemniki POd lasem ale nie POd blokami. A mośkowo-szkopska prasa i szkopska prasa milczy na ten temat. Wszak w Judolandzie o nasich nie piszemy żle.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze Felin tam by się zdało zajrzeć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A i jeszcze targ na Willowej,jeśli już tak donosimy tam kasy utopiono!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Komenda na zana ? To nie lepiej już kogoś z rodziny poprosić... ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CV do pracy można składać, a i tak etat będzie przydupasem obsadzony, bo to taki pracodawca dla swoich. No i zawsze będzie coś za coś. Psy szczekają, a karawana komuszków jedzie dalej. Z głodu nie umrą i takie koneksje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezez Gąbka oficjalnie od 31 sierpnia 2011 roku przeszedł na emeryturę. W 2011 roku pan Stefan Pedrycz jednoosobowo bez rady nadzorczej podjął uchwałę powołującą Gąbkę na prezesa LSM, co jest nizgodne ze statutem spółdzielni. Warto nadmienić iż co druga osoba na tak zwanym "stołku" to syn, córka, zięć, synowa - jednym słowem rodzinka. Układy typowo mafijne. Dziwne, że Ziobro się tym jeszcze nie zainteresował. Brak przetargów zamiast tego inwestycje wykonują firmy powiązane z rodziną pana prezesa, który oficjalnie sprawuje ten urząd nielegalnie i niezgodnie z prawem zarówno spółdzielczym jak prawem karnym. No i chyba na koniec też warto żebyście państwo sobie zajrzeli do oświadczeń majątkowych pana Gąbki z okresu VI kadencji Rady Miasta Lublin (2010-2014). Nieścisłości w tych zeznaniach co sześć miesięcy sięgają kwot blisko 400 tysięcy złotych, przy jednoczesnych zakupach nieruchomiści po pół miliona. Skąd takie pieniądze u emeryta? ...pewnie stąd, że jak chce się mieszkać na LSM w 48 metrowym mieszkaniu to tylko za sam czynsz trzeba zapłacić od 430 do 550 złotych w zależności od ilości osób w mieszkaniu. Lewe inwestycje i dziwne nagradzanie sługów pana Gąbki w postaci gratisowych wyjazdów zagranicznych poszczególnych kierowników administracji daje do myślenia. Dlaczego od 2010 do 2016 roku w Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wybór kandydatów do wykonastwa części inwestycji odbywa się bez przetargów... Być może dlatego że córka pana Prezesa Gąbki, pani Oziemczuk Małgorzata też chce zarobić (w końcu bądź co bądź firma jej męża właśnie remontuje windy)... Firma z tym numerem KRS 0000022944 jest ściśle powiązana z Prezesem Janem Gąbką, jego córką Małgorzatą Oziemczuk (1972) i jej mężem Mirosławem Pawłem Oziemczukiem (1974). Ta firma jest wybrana bez przetargu na wyłączny nakaz pana prezesa Jana Gąbki jako firma zajmująca się naprawą wind na terenie LSM. Małgorzata Oziemczuk jest wspólnikiem i współwłaścicielem firmy "Komponenty Dżwigów Osobowych Sp. z o.o" . Dodatkowo wypadałoby tu przedstawić też parę innych nazwisch ściśle powiązanych z panem Gąbką w zakresie bardzo bliskich relacji i powiązań personalnych, obsadzania stanowisk najbliższą rodziną i ciągle przewijającymi się osobami z rady nadzorczej po wykonawców usług z bliskiej rodzidziny.  Dane które tutaj napisałem są ogólnodostępne w internecie. Każdy kto choć trochę interesuje się tym tematem nie będzie miał problemu ze znalezieniam informacji dalszych.  Andrzej Guzek jest chyba prywatnie zięciem Stefana Pedrycza. Osoby które wiedzą kim jest pan Pedrycz nie będą chyba miay wątpliwości dlaczego Guzek został kierownikiem... Nikt też nie będzie miał wątpliwości dlaczego Oziemczukowie są obecnie firmą zajmującą się windami i nikt też chyba na powaznie nie bierze rozliczeń majątkowych Gąbki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
brawo mieszkańcy! może w innych dzielnicach też coś się ruszy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: