Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mnie się turniej piłkarski bardzo podobał. Za rok zamelduję sie na nim napewno, o ile będzie kolejna edycja Lotto Cup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to oczywiste, że gdyby było choć parę stopni chłodniej to frekwencja była by o niebo lepsza, 10k to nie jest powód do rozpaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przyzwyczają się do płatnych imprez na stadionie tak samo jak do latania z naszego lotniska(pasażerów przybywa z miesiąca na miesiąc choć początki były kiepskie) Trzeba cierpliwości i odrobiny szczęścia(np: bardziej sprzyjająca pogoda)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, czyli jak zwykle władza wspaniała tylko ludzie to chamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ogólnie według szacunków prezydenta miasta kształtuje się popularność piłki nożnej w lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nie !!! wała panie prezydencie dosc wyłudzania kasy z urzędu marszałkowskiego na promocje żywności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było zdecydowanie za gorąco, osobiście wybrałem pobyt nad wodą, choć byłem zainteresowany, ale gdy jeszcze zobaczyłem ceny biletów ... zarabia się na obrocie czyli ilości, a taka cena tego nie gwarantowała, to tak na przyszłość ku uwadze decydentów. To były przecież mecze towarzyskie bez stawki. Gdyby były wieczorem, a cena połowę niższa to kto wie. No i jeszcze lepsze składy, firmy bez gwiazd nie wiele znaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Ludzie nie są jeszcze do końca przyzwyczajeni do płatnych, dużych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Najwidoczniej trzeba jeszcze chwili, żeby przyzwyczaili się do takiego modelu spędzania wolnego czasu – mówi Krzysztof Komorski, zastępca prezydenta."   ... kiedyś jakaś angielska whisky się nie sprzedawała w sklepach. Po tym jak podniesiono cenę ... sprzedaż nagle skoczyła w górę. ...................... Proponuję to samo MOSiR-owi.  :D  A tak na poważnie ..... na badziewne imprezy (kapele od czapy i nie interesujące słuchaczy, kluby piłkarskie złożone z rezerwistów) niełatwo nałapać jeleni. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już widzę te tłumy na koncercie Kate Melua !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie mecze organizuje się nie o takich godzinach, jeszcze doszły upały i mamy klapę.Chyba organizatorom myślenie sprawia ból.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są zbyt biedni, żeby płacić z a taką chałę jaką nam chcą wcisnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie 3 mln straty. zabrac pielegniarkom z krasnickiej i dolozyc do stadionu. imprezy w lublinie to same klapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można twierdzić że mosir bierze cześć promocji na siebie? a mosir to z prywatnych portfeli PO fiansowany jest? hipokryzja władzy sięga zenitu, stadion pierwszej potrzeby tak jak i wiadukt niedaleko niego ... ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żebyś się nie zdziwił, kilkoro moich znajomych kupiło już bilety, w tym jeden z W-wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie 3 mln straty. zabrac pielegniarkom z krasnickiej i dolozyc do stadionu. imprezy w lublinie to same klapy
pierwszy mecz na stadionie na którym byłem w ubiegłym roku z 15 tys widzów też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żebyś się nie zdziwił, kilkoro moich znajomych kupiło już bilety, w tym jeden z W-wy
na Katie Melua ma się rozumieć  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie niech pan przestanie żartować z tym prezesem nie mającym pojęcia o zarządzaniu obiektami sportowymi to się nie uda Proszę w to w końcu uwierzyć Potrzebne są zmiany zmiany zmiany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie są przyzwyczajeni płacić krocie za marne gówno, ot cała filozofia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w sobote na dwóch meczach i w niedzielę na 13,30/- Ukraina z Francuzami. Wrażenia: Było b. gorąco, szczególnie na póżniejszych meczach. Poziom niezbyt wysoki z wyjątkiem niedzielnego meczu Ukraińców z Francuzami. Publiczność kulturalna- biła brawo po każdej udanej akcji. Było dużo dzieci z rodzicami a nawet jedna rodzina z kibicem - babcią. Podsłuchiwałem niektóre rozmowy. Para małżeńska około 60 -tki, wyraźnie kibice spoza Lublina. Pierwszy raz na stadionie. Opinia" bardzo fajny mały stadionik, przyjemnie sie ogląda". Wyraźnie zadowoleni. Moja opinia, kibica Lublinianki i Motoru sprzed lat, gdy na stadionie Lublinianki bywało ponad 20 000 widzów. Spędziłem bardzo przyjemne chwile, szczególnie w niedzielę, gdy grał nieźle Szachtiar Donieck. Stadion piekny, trawa - trudno sobie wyobrazić lepszą, kibice - całe rodziny. No mogłby być więcej widzów, ale MOSIR ma , moim zdaniem kłopoty z marketingiem i przekazywaniem prostych informacji takich jak zmiana godzin rozpoczęcia meczów. Mam nadzieję, że Prezes MOSIRU, człowiek w wykształceniem biznesowym weźmie sobie te uwagi do serca. Posumowując: bardzo dobrze, że impreza sie odbyła. Kontynuować w przyszłym roku. Postarać się żeby drużyny przyjechały w pierwszych składach, obnizyc ceny, no i lepszy marketing. Ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszedł bym zobaczyć ale jak myślę że mam dać za taki cyrk 50zł to flaki się przewracają. Za 50zł to mam 2 obiady na dni ! A na stadionie co bede miał ??? g... ! Sami sobie znajdzcie frajerów którzy zakleją dziórę w budzecie. Gdyby 10 góra 20zł kosztowało to skusił bym się a tak puche na stadionie macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...