Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włoskie hity i disco polo. Wiemy kto wystąpi na Arenie Lublin. Kalendarz imprez

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2017 r. o 11:29 Powrót do artykułu
MOSIR przechodzi sam Siebie. Co za wstyd!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wooow Terrazzino!!! Bede!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajne imprezy!!!!! Super!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska kultura pełną gębą;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze iż będzie disco polo. Przynajmniej puszka nie bedzie stać i rdzewieć za nasze publiczne pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy z Pan Czarneckim wszystko jest Ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnecki robi wstyd Zukowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF? Kto na to POzwolił? Za kogo wy ludzi macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suuuper!!!! Proszę się nie przejmować negatywnymi komentarzami bo kto by nie wystąpił to i tak zawsze jakiś ciul napisze dla zasady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za żal.... studenci pójdą Feliniadę na Disco się napić,a 1 lipca to wyjadą do siebie, także sądzę że i z tą imprezą, podobnie jak z innymi - odwołają z powodu małego zainteresowania. Arena tak bardzo nam była potrzebna... Nie ma co.. Jakby nie można było zbudować stadioniku na Zygmuntowskich, podobnego do tego w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo klakiery juz działają! Wstydzcie się nie jesteście anonimowi chociaż wam się tak wydaje! A kiedyś cie znajde... znajde cie... bo w koncu znajde... jestem coraz blizej ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest źle mógł być hologram mandaryny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POrażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER! W końcu i impreza i gwiazdy na miarę tego wiejskiego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Shazza z takim głosem to na ognisko co najwyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle buraków w jednym miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUCHA śpiewa na scenie czy sponsoruje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B? Nie, to Polska Z ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi, że jestem z Lublina i wstyd mi za ludzi sluchajacych disco polo. Nie potrafię tego ku..wa pojąć. W wielu przypadkach słuchacz disco polo to prosty cham ze wsi ze słomą w butach lub miejski niedoj..eb w kaszkiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest 700 lecie miasta Lublin czy wsi Gazdówka? 700 lat historii, kultury, tak się urzędnicy nasi przechwalają co to za rok nie będzie i jaki specjalny program, po czym ogłaszają, że na miejskim obiekcie tararara umca umca i wieś tańczy i śpiewa. Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...