Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woj. lubelskie: Coraz mniej małżeństw i dzieci

Utworzony przez Tomasz, 27 sierpnia 2011 r. o 08:08 Powrót do artykułu
DZIWNY ARTYKUŁ WSZAK LUBELSZCZYZNA TO KRAINA DOBROBYTU MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja juz nie wiem czy wy w tych gazetach jestescie takimi deb***ami czy nie wiecie co sie dzieje jak mlodzi mają zakladac rodziny jak wychwac potomstwo za 1300 miesiecznie i jak nie ma na mieszkanie na godne zycie/ wy tez pewnier siedzicie w tych gazetech boicie sie odezwac bo takimi lamusami jestecie od mlodego smieszne to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo pieniądze albo dzieci-wybór należy do ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy państwo rządzone przez hałastrę która doprowadziła kraj do ruiny gospodarczej stworzyło tu warunki dla młodych ludzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wawie nie ma bezrobocia, w poznaniu jest tyle pracy za 1000 zł, że nie pracuje ten co chce, a czemu w lublinie trudno dostać robotę za 1000, a bezrobocie cholernie duże?! jedynie nam się mówi, ale w grecji większe bezrobocie, w hiszpanii duże, to ciesz się, że i tak u ciebie jest dobrze, ale warszawa ma lepiej, a leży kilka godzin drogi od nas, więc coś tu nie tak ....... a już wiem, bo tusk pcha całą kasę w zachód, żeby był dobry szlak handlowy polska-świnie niemieckie, a koło nas biedna ukraina, jakieś tam inne zadupia, to my bardziej podobni do nich, więc nam sie już nic nie należy, bo by zaraz ukraińskie suki przyjeżdżały do nas pracować ... tak więc bez kasy nei ma rodziny ... a państwo jest samo sobie winne autodestrukcji, bo nic z tym nie robią, tylko się kłócą kto ma wygrać PiS czy PO ... tak więc rodacy NIE GŁOSUJCIE ANI NA PIS, ANI NA PO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas dochód to 1700 na rękę, na dwie osoby, bo mąż aktualnie bezrobotny. Jesteśmy co prawda rok po ślubie, ale dziecka jeszcze nie mamy - bo nas nie stać. Jak tak dalej pójdzie, to w ogóle nie doczekamy się potomstwa, bo on ma 34 lata a ja 31.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co potrafi maz? pytam powaznie bo potrzebuje do pracy - elektryków. ze dwoch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomnialem dopisac, ponad 2 tys do reki za miech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zapomnialem dopisac, ponad 2 tys do reki za miech.
Biorę tę robotę, proszę o adres firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elektryku w pierwszej chwili skojarzyłam że chcesz się brać za robienie dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...