Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda lubelski będzie z PSL. Ludowcy dogadali się z PO

Utworzony przez Jurek, 22 listopada 2011 r. o 21:40 Powrót do artykułu
Już dawno pisałem ,że jest jeden kandydat z PSL chodzi o TADEUSZA SŁAWECKIEGO , DZISIAJ TEŻ MOGĘ PRZYJĄĆ ZAKŁADY , że tak się stanie . Jak by nie było jest to były Wiceminister .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dwojga złego to wolałbym kogoś z PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już wcześniej pisałem ,tak dzisiaj potwierdzam ,że stanowisko to zostanie przydzielone byłemu Wiceministrowi Tadeuszowi Sławeckiemu , jakie dzisiaj propozycje padają to nie ma znaczenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak Biłgoraj...dlaczego mnie to nie dziwi...chyba ktos uwaza, ze stanowisko to powinno "tak jakby w spadku" przechodzic na osobe z bilgorajskiego... :// rece opadaja :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIĘKNIE DZIELICIE SIĘ MIEJSCAMI PRZY KORYCIE OJ PIĘKNIE, TYLKO WEŹCIE WARCHOŁY POD UWAGĘ ŻE STĄPACIE PO KRUCHYM LODZIE, LUDZIE MAJĄ DOSYĆ UPARTYJNIENIA POLSKI, WRZE KREW W LUDZIACH I NIEBAWEM WYJDĄ NA ULICE A POLICJANT ZA 300ZŁ PODWYŻKI ŻYCIA SWOJEGO I SWOJEJ RODZINY NARAŻAŁ NIE BĘDZIE BY BRONIĆ PASOŻYTÓW! RYŻAWIEC POSTRASZYŁ NAS KRYZYSEM I ZACISKANIEM PASA ALE TO ON ZE SWOIMI KOLESIAMI Z PRZERÓŻNEJ SFORY PARTYJNEJ DOPROWADZIŁ DO TEGO STANU RZECZY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może przegłosujemy. Kto za Tadeuszem Sławeckim na wojewodę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzony wójt jako wojewoda? Dobry pomysł. Genowefa Tokarska, dawniej wójt z Biszczy, była jednym z najlepszych wojewodów. Wójt z Biłgoraja w pierwszej turze wyborów samorządowych miał 80% poparcia. To o czymś świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3,14 napisał:
To może przegłosujemy. Kto za Tadeuszem Sławeckim na wojewodę?!
Stawiam, na kolegę Mariana Starownika Jurku, mimo, że kolega Tadeusz, to dobry kandydat, ale MARIAN STAROWNIK będzie Wojewodą Lubelskim !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy się potwierdzi, ale Polska Agencja Prasowa podaje, że PSL będzie miał w lublinie Wojewodę ale... kosztem Marszałka, bo jak wojewoda z PSL to marszałek z PO, ponoć chce tego TUSK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻMIJA? TO JAKIŚ NOWY POSEŁ (HIHIHI). Ale byłyby jaja, jakby Hetman wyleciał, a na jego miejsce wszedł ktoś z PO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sławecki pewnie obejmie funkcję wiceministra - sekretarza stanu w MEN, którą kiedyś piastował, a ostatnio przewodniczył w sejmie komisji edukacji, a wojewoda będzie z korpusu wojewodów czyli nawet nie z lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ernest napisał:
Nie wiem czy się potwierdzi, ale Polska Agencja Prasowa podaje, że PSL będzie miał w lublinie Wojewodę ale... kosztem Marszałka, bo jak wojewoda z PSL to marszałek z PO, ponoć chce tego TUSK.
Czy chodzi o Polską Agencje Pijarowską? i Marszałka z placu Litewskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak Starownik jest niezatapialny, nie mógł wygryźć Nowaka z Giełdy w Elizówce bo był za tępy to pchał się na posła, nie wyszło to na wojewodę. A może by chłop zajął się tym na czym zna (a może i nie zna) czyli niech zacznie uprawiać swoją ziemię, a ma tego parę hektarów. To jest człowiek orkiestra, może go wysłać do Egiptu i tam niech zostanie prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie PAP podał że wojewoda z PSL ma być kosztem marszałka z PO. Chociaż po tak słabym wyniku wyborczym marszałka Hetmana nie można się temu dziwić. Ale coś nie chce mi się w to wierzyć. http://www.pap.pl/285789&filename=&idnews=165596&data=infopakiet&_CheckSum=-608915183
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Tadeusza Sławeckiego jest bardzo elokwentny, doświadczony i pracowity.Byłby najlepszym wojewodą w Polsce i dlatego może nie zostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No tak Starownik jest niezatapialny, nie mógł wygryźć Nowaka z Giełdy w Elizówce bo był za tępy to pchał się na posła, nie wyszło to na wojewodę. A może by chłop zajął się tym na czym zna (a może i nie zna) czyli niech zacznie uprawiać swoją ziemię, a ma tego parę hektarów. To jest człowiek orkiestra, może go wysłać do Egiptu i tam niech zostanie prezydentem.
a co nie zalatwil Tobie lub twoim dzieciom pracy a wszystkim sasiadom tak to juz jest bee?? o jak mi przykro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
Pan Sławecki pewnie obejmie funkcję wiceministra - sekretarza stanu w MEN, którą kiedyś piastował, a ostatnio przewodniczył w sejmie komisji edukacji, a wojewoda będzie z korpusu wojewodów czyli nawet nie z lubelszczyzny
RADA JĘZYKA POLSKIEGO przy POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku nr pisma RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten postwał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny chłop na wojewode,tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z planami Premiera wojewoda lubelski będzie pochodził z innego regionu kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głos Młodych napisał:
Stawiam, na kolegę Mariana Starownika Jurku, mimo, że kolega Tadeusz, to dobry kandydat, ale MARIAN STAROWNIK będzie Wojewodą Lubelskim !!!!
Tadeusz czy Marian ,lub ktoś inny ja nie mam wątpliwości ,a ponadto zobacz kto przychyla się do zgody na PSL sam szef PO województwa , a z kim zna się najbardziej jak nie z kolegą z sąsiedniej ławy poselskiej . Wynik Tadeusza w wyborach był dobry , wielu innych jego kolegów weszło do sejmu mając o 1/ 3 mniej głosów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...