Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobry wojewoda. Będzie dobrym posłem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ocenić tego Pana czytając m.in. takie artykuły: http://www.dziennikwschodni.pl/krasnik/n,1000069243,czubinski-spadl-na-cztery-lapy.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po poprzedniej pani wojewodzinie Wilk był jak powiew świeżego powietrza. Samorządowcy go chwalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry Wojewoda .Ja oceniam bardzo dobrze a jak miałabym wierzyć w każde artykuły to mało kto był by dobrze oceniany jak się chce to się zawsze coś na kogoś znajdzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora na zmiany w LUW - Dośc patologii panującej w Wydziale Nieruchomości i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wojewoda. Będzie dobrym posłem :)
A JESZCZE LEPSZYM LISTONOSZEM :(   NIECH NIE ZAPOMNI KOPERT A I NAJWAŻNIESZE KLEJU DO NICH BO TYM RAZEM SĄD MOŻE NIE DAĆ WIARY ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry Wojewoda .Ja oceniam bardzo dobrze a jak miałabym wierzyć w każde artykuły to mało kto był by dobrze oceniany jak się chce to się zawsze coś na kogoś znajdzie ...
A JESZCZE LEPSZY LITONOSZ :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję mandatu na Posła, a Wojewoda?  w krótkim czasie dużo rzeczy zrobiono istotnych dla ludzi. Dziekuje za przejście graniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
składałam skargę na wojewodę i podległych mu urzędników,owszem odpowiedż przyszła typu ble ble ,a sprawa jak stała tak stoi w miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę tylko powiedzieć panu wojewodzie ..............do widzenia panu.nie chce mi sie nawet komentować ,dla mnie nic nie zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. a co dalej z niejakim BYŁYM komendantem Gregorkiem, oskarżonym przed sądem o różne ciemne sprawki Zostanie wojewodą, albo pracownikiem nowego UW. Ludzie , gdzie oni mają rozum. Wystarczy pokręcić się w odpowiednim nowym - starym poselskim otoczeniu i hyc na stanowisko z emeryturą ponad 10 tys pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wojewoda. Będzie dobrym posłem :)
Tak z pewnością sprawdził się jako noszący łapówki .Takie rzeczy tylko w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej miał rzecznika prasowego na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co fakt to fakt rzecznik na poziomie, pełen profesjonalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak z pewnością sprawdził się jako noszący łapówki .Takie rzeczy tylko w Polsce
Noszenie łapówek "Takie rzeczy tylko w Polsce"?! O czym ty piszesz? Romek jesteś kanalią antypolską. Skoro masz dowody na to, że ktoś daje łapówki, albo wiesz o wyroku skazującym to podziel się informacją, a jak nie masz dowodów, to "nie mów fałszywego świadectwa". Na dodatek ja Polak mówię tobie azjatycka gnido, że w Polsce są ludzie bardziej uczciwi niż gdziekolwiek na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo się zawiodłam, chociaż obiecał mi , że pomoże Stowarzuszeniu. Paznie wojewodow nie ładnie kłamac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze się , że Pan Wilk odchodzi, osoba która dużo obiecuje a mało robi. Nie intersują tego pana obywatele ani ich problemy. Panie wojewodo proszę zabrać ze soba swoich panów dyrektorów od nieruchomości, może wreszcie ktoś sie i nimi zaintersuje. Panowie bezwględni i bardzo opieszali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...