Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To proszę wyjechać za granicę, będzie lepiej. Europa czeka..... tam też są zasiłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł, każdy jedynie potrafi krytykować, wreszcie coś robi się dla ludzi, ale wciąż źle.
  Wprost genialny ten pomysł. Zabrać pracującym, rozdać dzieciorobom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ma jeździć po zakładach, niech może zapyta ile zarabia starszy urzędnik, sprzątaczka, ochroniarz  w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego pojazd strażacki kupiony z podatków by ratować życie i mienie obywateli jest oklejony do tej szopki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proszę wyjechać za granicę, będzie lepiej. Europa czeka..... tam też są zasiłki.
  tam jest praca za godne wynagrodzenie i zasiłki też, a nie tylko zasiłki tak jak u nas, a co wyjazdu to owszem, policz ilu polaków wyjechało, i co, myślisz, ze z tego naszego dobrobytu wyjechali do biedy, zacznij myśleć logicznie bo u ciebie z tym to już bardzooooo ciężkoo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSP latami czekają na samochód a władza zabiera i trzy miechy reklamy jej samej. Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny bus. Stary rdzewiak pięknie oklejony. Tak jak ten cały rząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo jak jednym dają to drugim zabrali.Komu?Jak Pan myśli.Czy też ci urzędnicy będą to mówić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza Towaszysze musi być blisko Ludzi Pracy Ludzi Potrzebujących i Należy Towarzysze być bardzo wrażliwym na ich potrzeby.Z materiałów Zjazdowych PZPR.na każdym zjeździe.Historia lubi się powtarzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo jak jednym dają to drugim zabrali.Komu?Jak Pan myśli.Czy też ci urzędnicy będą to mówić ?
  Zabierają darmozjadom z ZSLu i POfilom. Koryto ukrócone, koniec złodziejstwa i kasa się znajduje.   Brawo PiS. Oby tak dalej. Wreszcie pojawił się konkretny program prorodzinny i jednocześnie progospodarczy. Każdy pieniądz w społeczeństwie daje kolejne pieniądze dla gospodarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierają darmozjadom z ZSLu i POfilom. Koryto ukrócone, koniec złodziejstwa i kasa się znajduje.   Brawo PiS. Oby tak dalej. Wreszcie pojawił się konkretny program prorodzinny i jednocześnie progospodarczy. Każdy pieniądz w społeczeństwie daje kolejne pieniądze dla gospodarki.
  zobaczymy czy za 20-30 lat będziesz mówił brawo kiedy bezrobocie w naszym kraju sięgnie ok. 30-40 % bo będzie nas napłodzonych jak cholera 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że myślący ja Ty nie będą się rozmnażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zgrozo! Od kiedy można używać samochodu uprzywilejowanego do takiej szopki!!! Gdzie są odpowiednie służby??? A jaśnie wielmożnemu panu wojewodzie nie będzie przeszkadzał niebieski kolor kogutów na dachu samochodu? Przecież ma uczulenie na ten kolor....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na 500+ strażackim to do roboty pewnie erka jezdzi a po kielichu radiowozem do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że myślący ja Ty nie będą się rozmnażać.
  a ja mam nadzieję, że myślący jak TY zaczniesz  robić na te swoje spłodzone dzieci, a jak ich nie masz n oto bierz się  i zapieprzaj za 1200 zł na innych na te 500+ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto pokrywa koszty tych wycieczek urzędników? czy dostają oni gratyfikacje za delegacje? to ile do tego 500 jest + z moich podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo, nie róbcie jaj, urzędniczego cyrku na kółkach i z ludzi baranów, jak nie macie co robić, to czytajcie ze zrozumieniem konstytucję, 3 maja już niedługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha tego jeszcze nie było :D mam nadzieje że chociaż dobrze im Wojewoda za tą szopkę zapłaci. Lubelskie schodzi na psy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to urzędnicy wojewody wnioski przyjmuja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z czyjej to kieszeni idzie ja sie pytam?????????????????? Dlaczego????????????????????????????????? Jak wojewoda chce promować program wyborczy PISU to niech płaci ze swojej kieszeni!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...