Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna o maszt na Porębie rozgorzeje na nowo. Jest wyrok sądu (wideo)

Utworzony przez qwerty, 21 października 2009 r. o 07:35 Powrót do artykułu
Typowe polskie warcholstwo. Każdy z protestujących i członków rodziny posiada telefon kom. ale jak postawić maszt to już nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mieszkancow.. jak sie Wam nie podoba chetnie sie zamienie na mieszkanie, zapraszam na tatary..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sedziowie są tacy spolegliwi dla sieci GSM to niech pozwolą im stawiać wieże na budynkach sądów i anteny w swoich gabinetach. Sędzia cwaniaczek mieszka poza Lublinem i nie obchodzi go promieniowanie z anten na Porębie. A te osiołki co nie wieżą że GSM jest szkodliwe niech popatrzą na przepisy w Norwegii i Szwecji. Tylko żeby to przeczytać trzeba znać język angielski. A taki osiołek zna tylko język polski regionalny. BRAWO MIESZKAŃCY PORĘBY, DBAJCIE O ZDROWIE SWOJE I SWOICH BLISKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj, dzwonić chcą wszyscy ale anteny to niech u sąsiada postawią, tylko tak żeby u mnie był zasięg anie u sąsiada. To nie jest problem anten tylko polskiej mentalności i zacofania naszych rodaków. W tym kraju nie będzie lepiej dopóki nie wymrze jedno czy nawet 2 pokolenia wychowane na komunie. Śmieci? Owszem produkuje, wyrzucam ale śmietnisko to zróbcie u kogoś innego. Po drogach też chcę jeździć tylko nie budujcie ich na mojej działce. Każdy patrzy tylko na koniec swojego nosa. Muszą być jakieś koszta życia w społeczeństwie i jego rozwoju. Jeden ma antene drugi wysypisko a trzeci autostrade pod nosem. Ale jak wykażą wszyscy troszke rozumu to będzie i telefonik i śmieci gdzie wyrzucić i do pracy szybko którędy dojechać. Trzeba tylko chcieć a nie ciągle być wszystkiemu przeciwnym z definicji. Inaczej ten kraj nigdy nie będzie się rozwijał i tylko patrzeć jak zacznie nas wyprzedzać afryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o czym oni wszyscy mowia? Kazdy z nas jest caly czas przeswietlany tym promieniowaniem. Jesli masz zasieg komorki, znaczy ze jestes w zasiegu jakiegos masztu = cos cie napromieniowuje. I co ? Wyjzyjcie za okno - ja sam moge naliczyc z 6 anten GSM. To chyba lepiej miec maszt gdzies w poblizu niz na wlasnym dachu 2 pietra nad soba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...