Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadka na placu Litewskim. Obchody przy flagach... Monako? "Popełniono błąd"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2017 r. o 06:58 Powrót do artykułu
Ja myślałem że artykułów Pana Droba nie da się przebić, a tu proszę można (ale dno)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ale temat, widać, że sezon ogórkowy, natomiast przy tej okazji powiem, że zupełnie nie na miejscu i to powinno być karalne, jest mazanie flag napisami wiosek i miast przez różnych kiboli w czasie zawodów sportowych i z tym typowo polskim wynalazkiem trzeba walczyć, nie widziałem żeby ktokolwiek inny oprócz Polaków mazał swoją flagę nazwą jakieś wiochy czy miasteczka, a u nas to plaga
 Domagasz się tego z troski o flagę czy żeby tępić "kiboli"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TO POLSKA WŁAŚNIE.....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie fryzura Muchy to flaga Monako, normalnie pudelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszukiwacz tanich sensacji Smaga i wszystko jasne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadką to było zatrudnienie takiego marnego gryzipiórka jak pan, panie Dominiku. Ja tam widzę polskie flagi a nie żadne księstwa Monako.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Autorze. Nawet jeśli przez chwilę widział pan flagę Monako to wszyscy ci, którzy znajdowali się z tyłu tj. od strony fontanny widzieli flagę Polski. Rozumiem, mamy sezon ogórkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można pisać o takich bzdurach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem heraldykiem, ale przecież takie teorie są dla mnie śmieszne. Ja intuicyjne czytam flagę od masztu na zewnątrz, bo jeżeli czytałbym zawsze od lewa do prawa to kolejność kolorów czy napisów byłaby prawidłowa tylko z jednej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są bzdur. Symbole narodowe to ważna sprawa. Ich prezentacja to nie jakaś witryna sklepowa. Wszystko powinno być na tip top estetycznie ignoranci. Nic dziwnego że ten kraj jest taki zasyfiony jak dla Was estetyka zasady i jakość nie grają roli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę i młodym demokratom Dziennik się nie podoba? Śmiać się to my ale nie z nas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są bzdury tylko szukanie dziury w całym - generalnie kiepskie dziennikarstwo nastawione na tanią sensację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to są flagi "Ten kraju".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż? Jaki pan, taki kram: jaki prezydent miasta takie poszanowanie barw państwowych... Tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wstyd... Taki sam wstyd to dresiarze w krótkich gaciach i t-shirtach, drący mordy, trzymający wymiętoszony transparent z Polską Walczącą i palący race. Odechciewa się chodzić na święta państwowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście straszne, nie wynika to ze złej woli tylko z obrotowych masztów, których celem było piękne ukazywanie zawieszonych flag i symboli (również Lublina) niezależnie od kierunku wiania wiatru. wystarczy zablokować możliwość obracania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW zamienia się w Pudelek, koszmar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uważam, żeby to była wpadka. Nie macie już o czym pisać tylko o wietrze który obraca flagi? Żenada do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwróćcie lepiej uwagę na stroje młodzieży w których przyszli aby uczcić powstańców. To jest dopiero temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...