Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To dobrze!!! Szkoda tylko że Carpatair skasował  Rzym :-)))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy zostaną przywrócone linie z Liverpool do Lublina
0
HaHA zajebiscie przywracaja loty dla samobojcow Ryanair samoloty ktore lataja na polowie paliwa a reszta to a co bedzie to bedzie :)moze wystarczy...
0
bardzo zła wiadomość dla wszystkich lubelskich malkontentów :)
0
To dobrze!!! Szkoda tylko że Carpatair skasował  Rzym :-)))
Nie tyle skasował Rzym, ale skasował sam siebie i wszystko inne. Cygański przewoźnik latał tylko na jednej trasie właśnie do Lublina.
0
:wacko: czyli ZMYWAK TUR bedzie  :blink:
0
A wystarczyło być konkurencyjnym wobec wizzair i ryanair
0
Dublin dobrze, ale... oddajcie nam Rzym, chamy!!! Zlećcie to połączenie innemu przewoźnikowi!
0
czyli za osiem miesięcy!!!? a wcześniej nie można było?pociecha z tego żadna
0
za ile ?
0
SUPER NEWS z tym Dublinem!!!
0
za ile ?
pewnie tajemnica handlowa...
0
A loty do Szkocji to kiedy będą?????!!!!
0
Lepsze to niż wogole!!!super cieszę sie znowu powitam mój dom cześciej niż 2 razy do roku;))))))))
0
czyli zanosi sie na to, ze w miesicach kwiecien-wrzesien LUZ bedzie miał tylko : Frankfurt, Londyn-L, Londyn_S, Oslo, Sztokholm. ...nie wyglada to dobrze, szykują sie kolejne spadki w 2015 roku, no chyab ze Wizz cos na sezown wiosna lato doda .
0
Bilety są już dostępne :)
0
Od razu opuściła mnie depresja szkoda tylko że aż tak póżno ale to najlepsza wiadomość od marca 2014.
0
co dolotów do Dublina - masz rację stan, szkoda, że dopiero od października
0
Lepsze to niż wogole!!!super cieszę sie znowu powitam mój dom cześciej niż 2 razy do roku;))))))))
z radością sfinasujemy twoje przeloty, pozdrawiamy podatnicy z lubelszczyzny
0
czyli zanosi sie na to, ze w miesicach kwiecien-wrzesien LUZ bedzie miał tylko : Frankfurt, Londyn-L, Londyn_S, Oslo, Sztokholm. ...nie wyglada to dobrze, szykują sie kolejne spadki w 2015 roku, no chyab ze Wizz cos na sezown wiosna lato doda .
proponuję się zorientować w oferowaniu a nie pisać bzdury, będą wzrosty, w czerwcu nawet ponad 40%
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: