Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wschodnia część obwodnicy Lublina otwarta!

Utworzony przez Gość, 15 października 2014 r. o 18:47 Powrót do artykułu
Zaraz nastapi wylew wiecznie niezadowolonych: bo za późno, bo za drogo, bo kury się nie niosa, bo krowa mleka nie daje itd.  Jakich byś argumentów użył to i tak ich nie przekonasz bo racja jest tylko jedna- PISoracja :D
Jesteś jak Żuk Bogusław - cieszy się z byle g***a. Wszystko ładnie pięknie wygląda z zewnątrz, a w przeciągu pierwszych 6 lat gwarantuje, że zobaczysz na tej trasie pierwsze remonty, podczas gdy w innych krajach robią porządnie na długie lata. Witamy w kraju gdzie wszystko robi się najtańszym kosztem i na odpi***ol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wiem jak z tym tranzytem będzie, ale tiry po mieście/osiedlach będą nadal jeździć, bo przecież biedronek, lidlów, leclerców między blokami pod dostatkiem.
Proponuję słownik, bo dostawy do merketów nie są tranzytem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś jak Żuk Bogusław - cieszy się z byle g***a.Wszystko ładnie pięknie wygląda z zewnątrz, a w przeciągu pierwszych 6 lat gwarantuje, że zobaczysz na tej trasie pierwsze remonty, podczas gdy w innych krajach robią porządnie na długie lata. Witamy w kraju gdzie wszystko robi się najtańszym kosztem i na odpi***olCzłowieku,współczuję ci czarnowidztwa.To straszne mieć taką naturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Jesteś jak Żuk Bogusław - cieszy się z byle g***a. Wszystko ładnie pięknie wygląda z zewnątrz, a w przeciągu pierwszych 6 lat gwarantuje, że zobaczysz na tej trasie pierwsze remonty, podczas gdy w innych krajach robią porządnie na długie lata. Witamy w kraju gdzie wszystko robi się najtańszym kosztem i na odpi***ol Człowieku,współczuję ci czarnowidztwa.To straszne mieć taką naturę.
 
jak coś nie pasuje to wypier***aj, granice są otwarte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europejski Bank Inwestycyjny przyznał 490 mln euro kredytu Bankowi Gospodarstwa Krajowego na budowę kolejnych odcinków dróg ekspresowych S8, S12 i S17 ........ Kredyt EBI ma sfinansować też budowę prawie 108-kilometrowego odcinka na drogach ekspresowych S17 i S12 z Warszawy przez Kurów do Puław.
  A kto na spłatę kredytu będzie tyrał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że wyjazd na Warszawę nic nie zmienił i przez Jastków jedzie po 30 tirów na 10 minut (Ukraińskie, Rsyjskie, tiry liniowe Biedronki, Tesco, Rabeny regularnie omijają obwodnicę i jadą starą drogą) A czy przestrzegają przepisów np do 50 na zabudowanym? Sami zgadnijcie...  To jakiś żart - obwodnica oddana aby odciążyć ruch głównie samochodów ciężarowych przez tereny zabudowane a obecnie ciężarówkom jest łatwiej i szybciej jeździć przez wioski!!!
    Dojeżdżają do Bogucina, patrzą a tu pisze "Węzeł Jastków", no to dawaj na Jastków.  I pewnie za darmo, póki co. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chylę czoła przed władzą miastowo - wojewódzką - po raz pierwszy i oby nie ostatni. Super, 6+
  Ej tam - lud na wszystko zapier.... ,władza tylko się wychwala  ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje pytanie brzmi, czy na wysokosci  osiedla  Borek postawione  beda ekrany,  zeby   wyciszyc  hałas, jaki    słychac   z drogi nowej?  dlaczego do tyej pory  nie ma ekranow.?
bo ich już nie będzie - skończyła sie kasa - i co lepeij zrobić wogóle drogę czy lepiej by jej  nie było bo brak ekranów !!! ??? Wiecie co, bardzo się ciesze , że zdążyłem sprzedać za naprawdę duże pieniążki tam działkę budowlaną - jakiś wariat sie uparł i co mu zrobisz ??? To wyszło jakieś 120 metrów od obwodnicy - już myślałem że będę musiał tam sadzić tylko świerki i maryśkę !!! Dziłke kupuiłem w latach 70-tych kiedy o obwodnicy w tym kszta łcie nawet kury i krowy jeszcze nie gdakałay !!!! A sprzedałem za taką kasę, że nawety w niektórych "modnych" dzielnicah lublina takich sum się nbie osiąga... 250 zł /m2 hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze Świdnika do Lubartowa przez Lublin??? Kto tak jeździ? To strata czasu i kilometrów. Zdecydowanie szybciej jedzie się przez Łuszczów, Kijany, Spiczyn, Jawidz, Rokitno i wylatuje się praktycznie przed samym rondem do zjazdu na obwodnicę Lubartowa. True story. Trasa sprawdzona więc polecam :)
tiak, kolego a na odcinku między Łuszczowem a Kijanami a szczególnie w Stawku gubisz koła i dziurawisz opony przy prędkości powyżej 15 km/h !!!! No i jeszacze odcinek między Kijanami i Spioczynem nie mówiąc o Branówce i Rokitnie - pijane chłopy, małolaty niezonakowane furmanki i wozy drabiniaste !!! TRAGEDIA !!!!! Wolę zdecydowanie przynajmniej do tej pory jechać przez Lublin, kilka świateł i już na dwupasmówce !!! A teraz MIODZIO, myk i już w Elizówce !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baczne obserwowanie tablic nic nie da. Jak otworzyli wyjazd na Warszawę to poustawiali znaki że skręt na Przytoczno. To żeby dojechać do Dębówki, do Jastkowa, do Natalina czy Snopkowa trzeba skręcić na Przytoczno ! Ja rozumiem że podaje się ostatnią miejscowośc na najważniejszej trasie ale weźmy przykład z Włoch gdzie są takie małe tabliczki i cała lista miejscowości że tu trzeba skręcić. Mieszkam w Lublinie 40 lat i 1-szy raz zobaczyłem to Przytoczno. A co mówić o nietutejszych czy obcokrajowcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieli wyjścia. Przez wpadek na Andersa stała cała Turystyczna. Jakoś trzeba było rozładować ten korek. W koncu wybory idą....
Otwarcie tego odcinka w tym terminie zaplanowano już dawno - i nie ze względu na wypadek - nie masz pojęcia to nie zabieraj głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baczne obserwowanie tablic nic nie da. Jak otworzyli wyjazd na Warszawę to poustawiali znaki że skręt na Przytoczno. To żeby dojechać do Dębówki, do Jastkowa, do Natalina czy Snopkowa trzeba skręcić na Przytoczno ! Ja rozumiem że podaje się ostatnią miejscowośc na najważniejszej trasie ale weźmy przykład z Włoch gdzie są takie małe tabliczki i cała lista miejscowości że tu trzeba skręcić. Mieszkam w Lublinie 40 lat i 1-szy raz zobaczyłem to Przytoczno. A co mówić o nietutejszych czy obcokrajowcach
Dokładnie zgadzam się w 100% człowiek codziennie jeździ na al. Warszawską a tu kierują na jakieś Przytoczno, gdyby jeszcze nie nastawiali wszędzie tych zielonych ścian przy drodze to człowiek by mniej więcej wiedział gdzie jest a tak widzi tylko ściany. Dlaczego te ekrany nie są tam przezroczyste tak jak za wiaduktem na Warszawskiej? I druga sprawa, dlaczego na całej obwodnicy nie ma znaków kierunkowych na Białystok i Rzeszów? Przecież kierowcy jadący od Zamościa i Chełma muszą wjechać w miasto żeby się tam dostać a tak można by spokojnie jechać obwodnicą (na sam Rzeszów dopiero za 19 miesięcy jak nie będzie żadnych opóźnień) to samo na węźle Tatary mamy tylko Warszawę i Radom, bo rozumiem, że żółte drogowskazy na Białystok znikną po otwarciu całej obwodnicy a już na węźle na przedłużeniu al. Solidarności te dwa miasta się pojawiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto na spłatę kredytu będzie tyrał ?
Wszystkie inwestycje publiczne są robione min. ze srodków uzyskanych z podatków itp. Zapłaca obywatele, jak za wszystko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie inwestycje publiczne są robione min. ze srodków uzyskanych z podatków itp. Zapłaca obywatele, jak za wszystko. 
Tylko po części prawda. Większość, to kasa unijna. Ogólnie gdyby nie finansowanie UE, to Lublina nie byłoby na to stać, a obwodnica musi być, żeby tranzyt przekierować i nie korkować miasta. Same zalety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie, ładnie ale... na Węźle Rudnik jest niedopracowane oznakowanie zjazdu na Białystok (Lubartów)! Bez problemu można zjazd przeoczyć i pojechać tam gdzie się nie chciało.
To jest otwarcie tylko fragmentu obwodnicy. Na w.Tatary jest zielona tablica docelowa pokazująca kierunek na Białystok, a wcześniej zastosowano żółte tablice kierunkowe, ponieważ obecny odcinek drogi miał zostać dopuszczony z uwzględnieniem oznakowania docelowego, które w chwili obecnej nie ma jednak sensu - w.Tatary otwarty w połowie. Oznakowanie sprzeczne z obecnym stanem zostało poprzekreślany, a na tablicach żółtych umieszczono ostatnie miejscowości kierunkowe do których można dojechać zjeżdżając na kolejnych węzłach. Na w.Tatary nie było potrzeby doznakowaywać Białegostoku. Taka sytuacja potrwa jeszcze ok 1m-ca gdy zostanie dopuszczone jeszcze zadanie 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko po części prawda. Większość, to kasa unijna. Ogólnie gdyby nie finansowanie UE, to Lublina nie byłoby na to stać, a obwodnica musi być, żeby tranzyt przekierować i nie korkować miasta. Same zalety.
tak, a w UE to sobie siedzą i drukują pieniądze żeby Polaczki miały po czym jeździć, drogi są za nasze pieniądze i nie wprowadzaj ludzi w błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi ta obwodnica przyspieszyla ze 55 zamiast na witosa tam pojechalo potem wracalo przez caly lublin z powrotem na felin i pol godz spoznienia do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddano nową drogę, która jest częścią obwodnicy miasta. To jest bardzo dobra wiadomość, dla mieszkańcow Lublina i całego regionu. Należałoby się cieszyć a tutaj, smutek, żale i narzekanie. Czytając komentarze nie wiadomo co robić, śmiać się czy płakać. Bo bdzura goni bzdurę, większość wypowiada się na tematy o których nie ma bladego pojęcia. Może jednak zdejmijcie te ciemne okulary, to zobaczycie slońce i nową drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwy węzłów powinny się od razu kojarzyć. Kto wie co to Rudnik albo Zadębie? Wiem, że nazwy były już raz zmieniane. Ja proponuje następujące nazwy, które pochodzą od miejsc, które zna każdy lublinianin: Jastków, Skansen, Poligonowa, Elizówka, Turka, Mełgiewska, Felin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się wyposarzyć w lornetkę bo wszelkie tablice informacyjne - drogowskazy w rozmiarze mini. Żeby przeczytać gdzie jechać trzeba przystanąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...