Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WSEI Lublin - niski poziom nauki

Utworzony przez ryszard, 23 czerwca 2014 r. o 22:03
Skończyłem 6 ms temu WSEI Lublin i do dziś dnia nie mogę znaleźć pracy. Na rozmowach kwalifikacyjnych nie biorą mnie pod uwagę. Po nieoficjalnej rozmowie z pracodawcą, powiedziano mi, że nie chcą studentów WSEI Lublin, bo to pralnia preudo magistrów. Zgadzam się z tym, bo mimo skończyłem studia z wynikiem bd, to nic nie nauczyłem się poza to co wiedziałem. Gdybym mógł cofnąć czas to bym poszedł gdzie indziej. Absolwenci nie róbcie tego błedu co ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem 6 ms temu WSEI Lublin i do dziś dnia nie mogę znaleźć pracy. Na rozmowach kwalifikacyjnych nie biorą mnie pod uwagę. Po nieoficjalnej rozmowie z pracodawcą, powiedziano mi, że nie chcą studentów WSEI Lublin, bo to pralnia preudo magistrów. Zgadzam się z tym, bo mimo skończyłem studia z wynikiem bd, to nic nie nauczyłem się poza to co wiedziałem. Gdybym mógł cofnąć czas to bym poszedł gdzie indziej. Absolwenci nie róbcie tego błedu co ja.
Ale za to jacy wykładowcy - doktorzy, dyrektorzy, prezesi i... samorządowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak rączka rączkę myje :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem 6 ms temu WSEI Lublin i do dziś dnia nie mogę znaleźć pracy. Na rozmowach kwalifikacyjnych nie biorą mnie pod uwagę. Po nieoficjalnej rozmowie z pracodawcą, powiedziano mi, że nie chcą studentów WSEI Lublin, bo to pralnia preudo magistrów. Zgadzam się z tym, bo mimo skończyłem studia z wynikiem bd, to nic nie nauczyłem się poza to co wiedziałem. Gdybym mógł cofnąć czas to bym poszedł gdzie indziej. Absolwenci nie róbcie tego błedu co ja.
Nie ma studiów, które gwarantują zatrudnienie: są bezrobotni po UJ, SGPiS i innych prestiżowych uczelniach.  Ale czytając Twoją wypowiedź dziwię się, że zdaleś maturę. Idź zbierać maliny, albo kopać rowy (jeśli się zakwalifikujesz).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę tobie odbierał chleba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę tobie odbierał chleba...
Skończyłem podstawówkę, kopię rowy, nie mam pretensji, że nie mogę znaleźć pracy, a w dodatku posługuję się językiem polskim zdecydowanie lepiej niż Ty. A Ty żyj na koszt rodziców albo MOPS-u, pustaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej sytuacji jest ziarnko prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a JA SKOŃCZYŁAM ZAOCZNIE LICEUM I MAM ZAJEBISTĄ PRACĘ ZARABIAM 3300 SZKODA ,ŻE BRUTTO ALE NIE NARZEKAM WYSTARCZY CHCIEĆ I MIĘĆ TROCHE OLEJU EW GŁOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zarabiam srednio 4500 i ciagle mi maloa studia wogle nie maja zwiazku z zarobkami ..Politechnika Radomska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po WSEI. 5800 na rękę. Jak ktoś chce to może. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy opowiadał, że teraz się tam polepszyło i nawet idzie się czegoś nauczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niski poziom zachowawczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto tuning & Techno Remix 2013 (-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bum. Nie ma internetu w bibliotece, a na korytażu słaby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tam może przyjechać?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma indeksów, a to nie motywuje, żeby się uczyć i wykształcić do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się system, podejście do uczniów. Słaby poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez indeksów w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykładowca podnosi ton głosu. W normalnym świecie ludzie mają prawo słuchać normalnie wykładu, a nie wyczekiwać na przerwę, koniec wszystkiego z przekazanych nauk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle naucza, a poziom nauki jest wtedy niski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...