Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WSEI uczelnia

Utworzony przez Mari, 29 lipca 2011 r. o 21:58
very nice site! cheap goods ***aixopey2.com/qqsst/4.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Very nice site!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Very nice site! cheap goods
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Very nice site! cheap goods
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
very nice site! cheap goods ***apeyixo2.com/ysyatas/4.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy wykładowcy są nieprzyjemni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole jest dobra atmosfera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie tutaj - ******wsp.szkolymydlowskiej.pl/ oni prowadzą tam kilka kierunków, a jednym z nich jest właśnie pedagogika. bardzo wysoki poziom, konkretny program, spore wymagania, ale to jest uczelnia, na której zajęcia są prowadzone z nastawieniem na nauczanie zawodu. absolutnie nie bedzie to czas stracony, a przynajmniej tak uważam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie trzeba sie uczyc troche wiecej troche mniej ale ale trzeba!!! W dzisiejszych czasach kazdy papier sie liczy!!! A jak komus sie nie podoba to niech sobie szkole zmieni i na ra!!!  Ja z Wsei jestem zadowolony szkola dla studenta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jesteś szczery to pisz szczerze. Studiowałam pedagogikę. O dziwo pracuję i wcale nie odstaję od nauczycieli, którzy ukończyli KUL lub UMCS. Prywatne nie znaczy gorsze. Powtarzacie jakieś stereotypy o tym, że prywatne to gorsze. Ten skowyt to tych, którzy myśleli że za pieniążki kupią sobie tytuł. A tu rozczarowanie. Przyjdą na uczelnię poświrują i odchodzą zniesmaczeni bo im organizacja nie posuje. Jak najbardziej polecam tą uczelnię. Nauczyłam się tam dużo. Fajna atmosfera, wielu wybitnych wykładowców. Niestety kamerdynerów nie zatrudniają. Sami musicie sobie poradzić. Zdaliście egzamin dojrzałości napewno dacie radę. Ja w was wierzę. Powodzenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miałeś numerek w reNce to Kolesiowa mogłą nie zauważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...